Autor Wątek: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?  (Przeczytany 545 razy)

ada0205

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« dnia: 20 Lipca, 2021, 09:41:27 »
Z mężem i dziećmi wybieramy się na urlop do stolicy i chcielibyśmy miło wspólnie spędzić czas. Nie wiemy, jednak gdzie chcielibyśmy nocować. Dzieci jak to dzieci - wszystko co ma WiFi ich zadowoli, natomiast my z mężem w Warszawie ostatnio byliśmy w roku 2018 i myślimy, czy nie chcielibyśmy spędzić nocy w jakimś z nowszych hoteli, aby mieć porównanie jak nasza piękna Warszawa się rozwija na przestrzeni lat jeśli chodzi o hotelarstwo. Znalazłam taki artykuł, jeśli chodzi o "świeże" hotele pojawiające się w stolicy: nowe hotele w Warszawie
Które z tych hoteli Waszym zdaniem są szczególnie godne uwagi? Z uwagi zarówno na standard jak i lokalizację. Być może brakuje jakichś topowych pozycji? Proszę, dawajcie znać!
« Ostatnia zmiana: 20 Lipca, 2021, 12:09:35 wysłana przez ada0205 »

Raratakas87

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca, 2021, 13:23:55 »
Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli nie wiecie jak rozliczyć pit online, to warto wejść na https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_36/ i dowiedzieć się jak to się robi.

mikolajtrybus450

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Października, 2021, 00:12:12 »
Hej! Super, że pytasz, bo niedawno sami wraz z żoną mieliśmy podobny problem, więc może uda mi się pomóc! Jeśli chodzi o rozwój hotelarstwa, to faktycznie nowe hotele w Warszawie są na coraz lepszym poziomie. My ostatnio postanowiliśmy spędzić weekend w nowo otwartym Hotelu Ibis Styles Warszawa City, który możemy śmiało polecić. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas motyw przewodni wystroju hotelu, jakim był wątek starej komunikacji w Warszawie. Naprawdę świetnie komponował się z dzisiejszą nowoczesnością. Jeśli chodzi o lokalizację, jest również jak najbardziej w porządku - znajduję się niedaleko od centrum. Mam nadzieję, że moja pomoc będzie dla Ciebie przydatna!
« Ostatnia zmiana: 06 Października, 2021, 11:51:14 wysłana przez mikolajtrybus450 »

olka3000

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • nowe hotele w Warszawie
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopada, 2021, 19:21:45 »
Z biegiem czasu widzę coraz więcej niesamowitych nowych hoteli w Warszawie. Zapierają mi dech w piersi. Ceny co prawda też są z kosmosu, jednak chyba się niedługo skusze na odwiedzenie nowego miejsca.

Gurek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada, 2021, 10:44:11 »
Zależy w jakiej części

ksenia980

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • https://sungrant.pl/instalacje-fotowoltaiczne/
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada, 2021, 23:06:56 »
ok

Kacper2213

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada, 2021, 16:08:32 »
Od paru paru dni poszukiwałem miejsca w Warszawie gdzie mógłbym się zatrzymać na parę dni z moją narzeczoną. W internecie jest bardzo mało informacji na temat otwarcia nowych hoteli, ale znalazłem http://www.budomania.pl/jakie-hotele-zostana-otwarte-w-warszawie/. Uważacie czy Mariott jest wart swojej ceny?

dkoepp

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • klej C9
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopada, 2021, 11:57:58 »
W Warszawie są podobno hotele kapsułowe.

Letycja_1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopada, 2021, 14:17:40 »
W Warszawie jest kilka fajnych miejsc, gdzie można niedrogo przenocować w wygodnych warunkach. Często jeżdżę do stolicy służbowo i dlatego siedzę trochę w temacie. Poza tym ciągle powstają nowe hotele w Warszawie więc warto posprawdzać najnowsze rankingi i artykuły... tym bardziej, że jednak nasza stolica się rozwija i hotele są naprawdę wysokiej jakości + posiadają wszystkie udogodnienia typu siłownie, dobre śniadania, porządny serwis  :D
« Ostatnia zmiana: 14 Listopada, 2021, 00:53:12 wysłana przez Letycja_1989 »

jana.wuckert

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Listopada, 2021, 17:28:59 »
W Warszawie jest dużo tanich noclegów.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Marca, 2022, 10:26:54 »
Można sobie sprawdzić ofertę DoubleTree by Hilton, gdzie również dostępne są liczne sale konferencyjne warszawa i inne atrakcje. Wiele osób zatrzymuje się tutaj właśnie w celach biznesowych ze względu na bogate wyposażenie

Epic

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Marca, 2022, 14:37:22 »
Jest pełno hosteli

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie najlepiej przenocować w Warszawie?
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Marca, 2022, 20:19:51 »
Co do hoteli, to wiemy że jest ich dużo ale mam inne pytanie. Myślicie żę Warszawa zimą, może być atrakcyjna dla turystów czy jednak lepiej wybrać inne miejsce? :)