Autor Wątek: Hotel Księżycowy Dworek Mazury  (Przeczytany 2820 razy)

Arina

  • Gość
Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« dnia: 11 Lipca, 2014, 14:30:33 »
Gdyby ktoś chciał ciekawie spędzić czas na mazurach to polecam Księżycowy Dworek nad jeziorem Siercze. ( www.ksiezycowydworek.pl ) Miejsce jest naprawdę piękne, w okolicy znajduje się wiele atrakcji np. Wilczy Szaniec. Można skorzystać z wypożyczalni kajaków, łódek (z osprzętem wędkarskim), do dyspozycji plaża. Wiele atrakcji dla dzieci np. Kręgle, kino,bilard, strzelnica, place zabaw, dla dorosłych również wiele ciekawych propozycji m.in. strefa relaksu SPA, strefa fitness i inne. Hotel akceptuje zwierzęta domowe.
Organizowane są również 3 dniowe imprezy dla singli w wieku 25-45 lat lub dla tych 45+  cały pobyt jest profesjonalnie zaplanowany.  Na stronie internetowej www.laczymywpary.pl można znaleźć szczegóły oferty.

roman44

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca, 2019, 10:55:40 »
Moim zdaniem każdy z polaków przynajmniej raz w życiu powinien być w hotelu.Tak ja uważam.

Vrutus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwca, 2020, 20:38:20 »
dobrze wiedzieć, bo niebawem planuję wyjazd z kotem.
-
kot brytyjski krótkowłosy

AndrzejLoszte

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwca, 2020, 08:36:37 »
Ja niestety nie znam takiego hotelu :(

wodna12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Stycznia, 2022, 11:17:27 »
Ja jak byłam na Mazurach, to wynajęłam mieszkanko w samym centrum Mrągowa, ale po drugiej stronie jeziora, niż amfiteatr. I to był strzał w dziesiątkę. Cudny standard, w dodatku wszędzie blisko. Na promenadzie byłam w przeciągu 2 minut. Polecam każdemu. W dodatku tak samo blisko na plażę miejska jak i na "Dziką" na Grunwaldzkiej. Po drodze wypożyczalnie sprzętu (między innymi sup deski). Super miejsce!

pieknyolek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Października, 2022, 12:03:28 »
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.iwebmaster.pl/hotel-5-gwiazdkowy-ile-pokoi/


ularson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel Księżycowy Dworek Mazury
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Grudnia, 2022, 14:40:39 »
W czasy na mazurach to cudowny czas, który spędzam co roku! Zazwyczaj korzystam z tego miejsca - https://pieknagora.pl/pl/wczasy-na-mazurach/. Mazury to jednak oprócz niesamowitych walorów przyrodniczych także region niesamowitych zabytków. Hotel na Mazurach i krótki w nim wypoczynek wskazany jest więc także dla wszystkich pasjonatów krzyżackiej sztuki gotyckiej w praktyce czy też wojennej architektury niemieckiej z okresu II wojny światowej.