Autor Wątek: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej  (Przeczytany 619 razy)

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« dnia: 09 Lipca, 2021, 18:15:36 »
Witam!
Jaką hurtownię gastronomiczną możecie mi polecić jeśli chodzi o poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia kuchni restauracyjnej? Pozdrawiam i liczę na konkretne wskazówki!

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipca, 2021, 08:35:25 »
Wiesz co my akurat wyposażaliśmy naszą kuchnie restauracyjną w hurtowni invest Horeca zamawialiśmy także dobry sprzęt, jak kuchnia indukcyjna z szafką PCI - 98 ET RM GASTRO 00001017 PCI - 98 ET Ceny przystępne, obsługa profesjonalna i do tego terminowa realizacja. Myślę, że znajdziecie optymalną rozwiązania do swojego biznesu które pozwolą Wam efektywnie pracować!

Zosia20

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca, 2021, 11:07:16 »
Mam podobny problem gdyż hurtowania która dostarczała nam niezbędnych narzędzi do kuchni ogłosiła bankructwo. Czy macie kogoś sprawdzonego do polecenia? :)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipca, 2021, 09:08:12 »
W takim razie koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę internetową https://investhoreca.pl/ przede wszystkim jest to firma która oferuje szeroki wybór takich sprzętów - pieców, piekarników, lodówek,chłodziarek, akcesoriów kuchennych i wielu innych przydatnych sprzętów w dobrych cenach. Na pewno wyposażycie się tutaj we wszystko co trzeba i będziecie mogli spokojnie obsługiwać swoich wszystkich klientów.

asia_stasia1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipca, 2021, 20:11:39 »
Nie wiem co Ci polecić
___
https://www.hotelsekowski.pl/

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipca, 2021, 11:23:42 »
A to ciekawe muszę przyznać! Mam nadzieję, ze to nie koniec i temat nam się rozwinie bo pewnie trochę osób na forum z naszej branży mamy

agnesheka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipca, 2021, 08:35:47 »
A to ciekawe muszę przyznać! Mam nadzieję, ze to nie koniec i temat nam się rozwinie bo pewnie trochę osób na forum z naszej branży mamy


100%

Raratakas87

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipca, 2021, 14:06:49 »
Sądzicie że miałoby to jakiś sens?

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca, 2021, 10:20:42 »
Zawsze warto zadbać o to, by dobierać do swojego biznesu jak najlepsze jakościowo rozwiązania cechujące się najwyższą wydajnością pracy. Już kilka podpowiedzi dla Was przygotowaliśmy i mamy nadzieję, że bez problemu poradzicie sobie z dobraniem całego asortymentu, który pozwoli Wam znacząco poprawić jakość funkcjonowania Waszej gastronomii.

ewelika

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • Buszy do Holandii
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Września, 2021, 16:16:38 »
Internetowa hurtowania to miejsce, w którym w szybki i łatwy sposób można kupić wszystko, czego potrzeba z dostawą do domu.

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Listopada, 2021, 19:17:31 »
W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie kompletowania wyposażenia gastronomicznego to na pewno warto tutaj rozważyć jednak wybór dobrej jakości frytkownic o pojemnych pojemnikach i też wysokiej sprawności. My zdecydowaliśmy się dlatego na wersję "Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x5 L Gaz" którą kupiliśmy w sklepie http://aaatech.pl/podwojna-frytkownica-gazowa-frytownica-smazalnik-2-kosze-2x5-l-gaz-p-1311.html niezły wybór, dobre ceny i jednocześnie pomocna obsługa która potrafi doradzić ;)

weimannryley

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopada, 2021, 14:21:17 »
Gdzie są takie hurtownie?

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1795
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Listopada, 2023, 02:09:24 »
Profesjonalne przygotowywanie frytek jest możliwe dzięki specjalistycznym urządzeniom takim jak frytownice gastronomiczne zwane inaczej frytkownicami. Takie urządzenia stanowią wyposażenie gastronomii, ale także większość z nas ma je w swojej kuchni. Znajdziecie je w ofercie firmy https://primegastro.pl/kategorie/107-frytownice-gazowe



Rumowisko98

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Hurtownia gastronomiczna dla restauracji hotelowej
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Marca, 2024, 22:44:12 »
A słyszeliście o fier? U nich można zamówić owoce morza i ryby jaki klient indywidualny a także biznesowy. Polecam!