Autor Wątek: internet  (Przeczytany 231 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Zobacz profil
internet
« dnia: 18 Kwietnia, 2023, 15:40:03 »
Dzień dobry! Czy słyszeliście już może o takim rozwiązaniu jak internet dostawcy ? Od jakiegoś czasu właśnie zastanawiam się nad współpracą z nimi i z tego co widziałam to posiadają oni bardzo korzystną ofertę, dodatkowo też zawsze można liczyć na fachowe doradztwo obsługi

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1790
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maja, 2023, 22:51:04 »
Cześć, ja ostatnio przy wyborze internetu do domu korzystałam z tej porównywarki https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-lte/57 . Jest ona całkowicie za darmo i wybiera same najkorzystniejsze oferty. Ja jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, dlatego polecam i wam, może się przyda.

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwca, 2023, 21:47:15 »
Dziś cały czas śledzimy internet dzięki komputerom - https://www.mmcomp.pl/serwis-komputerowy-warszawa co zrobić, jeśli pojawią się problemy techniczne. Udać się do serwisu, dobrego, najlepiej lokalnego, naprawa komputerów warszawa np. w MMComp, to dobry serwis, który zwraca uwagę na dobór odpowiednich podzespołów, często źle dobrane matryce czy inne części, powodują szereg problemów, po samej naprawie.

Jacentykotek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca, 2023, 18:12:06 »
Witam was serdecznie.

bonnifacccy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwca, 2023, 18:45:24 »
Witam

blancywsky

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwca, 2023, 23:03:33 »
Hejka

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: internet
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpnia, 2023, 11:38:28 »
Jak szukacie dobrej oferty na internet to sprawdzcie sobie ofertę firmy Elpos, oni działają na terenie Białegostoku i okolic. Duzy wybór pakietów, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług. poza internetem mają też telewizję kablową i telefony stacjonarne.