Autor Wątek: Mieszkanie  (Przeczytany 1412 razy)

wikios

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Września, 2023, 13:20:05 »
Jak myślicie w jakim mieście najlepiej jest zakupić mieszanie pod wynajem? :)

kamina

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Października, 2023, 20:31:45 »
Skoro o mieszkaniach mowa, to ze swojej strony polecam wam https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ Są to całkiem nowe mieszkania, w dogodnej lokalizacji, stworzone z myślą o wymagających klientach.

maryse76

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Stycznia, 2024, 18:40:42 »
Choć wiele nowych osiedli lokalizowanych jest na obrzeżach dużych miast, w większej odległości od centrum, to jednak w większości przypadków są one dobrze skomunikowane z resztą miasta, czy to za sprawą miejskiej komunikacji zbiorowej, czy kolei. Największą popularnością cieszą się oczywiście osiedla położone w niedużej odległości od centrów przesiadkowych, z bezpośrednim dostępem do autobusów i tramwajów, a także stacji kolejowych, ścieżek rowerowych i wyremontowanych dróg, którymi szybko można dojechać do pracy, sklepu lub szkoły.

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Stycznia, 2024, 19:34:01 »
Co sądzicie o nowych dofinansowania kredytów przez nasze państwo? Ma to sens?

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Marca, 2024, 12:03:17 »
Być może ma ale ja się tym dopiero zaczynam interesować bo nie wiem czy załapię się w ogóle. A wracając do tematu zakupu mieszkania to  osiedle Na Opoczyńskiej we Wrocławiu mi się spodobało bo, to przyjemne, kameralne osiedle w niskiej zabudowie, położone w spokojnej okolicy w pobliżu znanych miejsc rekreacyjnych takich jak Park Złotnicki czy Glinianki