Autor Wątek: psycholog  (Przeczytany 1243 razy)

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Września, 2023, 08:31:44 »
a jakich specjalistów dla dzieci możecie polecić ? szukam kogoś stacjonarnie, w Warszawie. Myśle poki co o poradni Help Kids na Mokotowie https://www.helpkids.pl/, kojarzycie to miejsce?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1001
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Października, 2023, 20:48:53 »
a jakich specjalistów dla dzieci możecie polecić ? szukam kogoś stacjonarnie, w Warszawie.
Jeśli interesuje Cię profesjonalna pomoc psychologiczna dla dzieci warszawa na wysokim poziomie, to z czystym sumieniem mogę Ci polecić Centrum Psychologiczne Good Life. Pracują tam specjaliści najlepsi w swoim fachu, którzy mają odpowiednie podejście do dzieci, więc najmłodsi chętnie z nimi współpracują.

GhostRider

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Października, 2023, 17:05:04 »
Dobry psycholog musi kosztować. Jak dla mnie to jest rzecz bardzo potrzebna w moim przekonaniu!!!
_______________________________
conopx.eu/faq/

ivory02

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Października, 2023, 08:35:27 »
Jak często chodzicie do psychologa?

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Października, 2023, 15:43:35 »
A na  czym polega dokładnie  terapia systemowa poznań   i do kogo jest skierowana?  Tak pytam, ponieważ interesuje się psychologią od jakiegoś czasu, bo   naprawdę   ludzka  psychika jest  niesamowita.    Poza tym  przy okazji  pytam o to, bo  znajoma  ma    zaburzenia psychologiczne i  nie wiem czy nie jest jej potrzebna fachowa pomoc.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1645
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Listopada, 2023, 10:58:18 »
Widziałam, że wielu ludzi chwali sobie terapię oferowaną przez https://justynasabala.pl/ . Muszę przyznać, że z tego, co zauważyłam, oferta wydaje się być naprawdę godna uwagi. Co więcej, korzystając z takiej terapii, można rzeczywiście szybko poprawić swoją sytuację i poczuć się lepiej.





charles.berge

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Listopada, 2023, 11:54:17 »
Coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologów.

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Listopada, 2023, 10:24:48 »
W przypadku zespołu aspargera, dobrze byłoby postawić na specjalistów w swoim fachu. W związku z tym, oferta terapii przygotowana przez http://www.centrum-terapii.pl/asperger-warszawa/ na pewno spełni wasze oczekiwania. Koniecznie ich sprawdźcie!

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Lutego, 2024, 22:56:09 »
Ważne, aby być pod opieką jak najlepszego psychologa, który jest empatyczny i ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pod adresem: psychoterapia-skawinska.pl są namiary na świetne gabinety psychologiczne. Tutaj można otrzymać pomoc niemal w każdym przypadku, a w zespole znajdują się świetni lekarze.

myszka

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Marca, 2024, 12:00:43 »
Myślę, że warto rzucić okiem na Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . U nich możecie skorzystać także z psychoterapii online. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób z mniejszych miejscowości.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1645
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Marca, 2024, 11:01:02 »
A co powiecie na taką opcję jak warszawa psycholog dziecięcy ? Widziałam, że oferta jest całkiem dobra

wbode

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Marca, 2024, 10:23:11 »
Warto jest dbać o swoje zdrowie psychiczne!

gwendolyn.homenick

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: psycholog
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Marca, 2024, 13:45:24 »
Dzisiaj idę na konsultację pierwszy raz. Trzymajcie za mnie kciuki.