Autor Wątek: mieszkanie w Łodzi  (Przeczytany 204 razy)

Juliuszratow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
mieszkanie w Łodzi
« dnia: 02 Października, 2023, 11:47:24 »
Witaj! Rozważam zakup mieszkania w Łodzi w najbliższym czasie, ale nadal poszukuję atrakcyjnych ofert. Kilka osób poleciło mi stronę https://www.villaromanow.pl/mieszkania-lodz/ . Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego rozwiązania. Co sądzicie o tej ofercie?





karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Października, 2023, 00:41:33 »
Mnie od dawna marzy się przeprowadzka do Wrocławia i to na długie lata bym chciała tam zostać. Na zakup mieszkania nie zdecyduję się, zastanawiam się dlatego czy nie spróbować starać się o najem mieszkania z inwestycji https://wroclaw.mdr.pl/. Warunki są naprawdę dobre a do czynszu można otrzymać dopłaty. Bezpieczne osiedle, nowe mieszkania i zapewnione miejsca parkingowe.

walkytalky18

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października, 2023, 20:54:12 »
Hejka wszystkim.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1295
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopada, 2023, 14:49:21 »
Gdzie Wy najczęściej szukacie porad na interesujace Was tematy i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to podczas wyboru i zakupu mieszkania dla siebie szukałem porad w sieci i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - deweloper lublin .

conroy.greg

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopada, 2023, 17:46:28 »
Ile płacicie za wynajem mieszkania w kamienicy w centrum?

bayka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marca, 2024, 13:24:54 »
Nie wiem czy zdecydowałabym się na wynajem w dzisiejszych czasach. Poza tym wolę nowoczesne osiedla, wygodne i przystosowane dla rodzin z dziećmi. Wiem że nowe mieszkania taniej można kupić w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle Źródlana 31 ma wiele zalet i jest atrakcyjne zaprojektowane a okolica bardzo fajna i miasteczko też klimatyczne, pełno tam fajnych klimatycznych miejsc i masa zabytków

gwendolyn.homenick

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: mieszkanie w Łodzi
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Marca, 2024, 13:45:05 »
Inwestycja w mieszkania to super opcja.