Autor Wątek: remont  (Przeczytany 338 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1627
    • Zobacz profil
remont
« dnia: 27 Stycznia, 2023, 14:12:35 »
Dzień dobry! Czy słyszeliście może o takim rozwiązaniu jak farby antyalergiczne ? Własnie nie tak dawno natrafiłam na ofertę tego producenta i widziałam, że wybór farb jest naprawdę wielki, więc może akurat dobierzecie coś odpowiedniego dla siebie i to w dobrej cenie.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 993
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lutego, 2023, 16:55:09 »
A skoro już jesteśmy przy temacie farb, to jaka emalia do grzejników najlepiej się Waszym zdaniem sprawdza? My planujemy remont pokoju i chcielibyśmy właśnie pomalować w nim między innymi kaloryfer. Jakiej farby polecacie użyć?

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1110
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego, 2023, 19:30:21 »
Oczywiście takie działania są jak najbardziej ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również ważną czynnością jest samo osuszanie budynków po zalaniu. Jak dla mnie doskonale w takich sytuacjach radzi sobie firma https://osuszanie24.com/ i ja zresztą już nie raz właśnie z ich usług miałem okazję skorzystać.

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 489
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marca, 2023, 10:59:11 »
Jeżeli chodzi o remonty to przyda się czasem doświadczenie i wiedza specjalistów a jeśli chodzi o kleje i ich wykorzystanie to dobrym krokiem będzie odwiedzenie witryny Bostik. Naucza cię jak wykonać montaż kasetonów sufitowych czy skleić różne przedmioty domowego użytku. Na pewno ich pomoc będzie nieoceniona.

barton.glover

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marca, 2023, 12:50:39 »
W jaki sposób nie sparzyć się i wybrać profesjonalną ekipę?

andrew24

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marca, 2023, 12:42:03 »
Muszę zrobić remont mojego mieszkania.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 612
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwietnia, 2023, 17:36:22 »
Jeśli zastanawiacie się, który grunt będzie dla Was odpowiednim wyborem, to proponuję w wolnej chwili zajrzeć na stronę portalu https://duluxprofessional.pl/produkty/produkty-do-elewacji/facade-protect-grunt-stabilizujacy/. Znajduje się tam wiele naprawdę ciekawych treści, które na pewno przypadną Ci do gustu.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1627
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwietnia, 2023, 11:52:41 »
Myślę, że dobrą opcją byłaby farba bezpośrednio na rdze . Od jakiegoś czasu sama właśnie szukam odpowiedniego producenta jeśli chodzi o zakup takich farb i widzę, że na stronie altax.pl jest dosyć atrakcyjna oferta

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwietnia, 2023, 02:26:41 »
Natomiast jak ktoś z  was przykładowo poszukuje inspiracji - jak zaaranżować swój salon? To możecie wbijać na artykuł https://www.cs-trudnesprawy.pl/salon-na-miare-wersalu/  - tam macie wiele ciekawych informacji w  tym zakresie - porady, wskazówek, które się naprawdę mogą wam przydać. Sama też często sięgam po takie poradniki.

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: remont
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwca, 2023, 15:00:11 »
Mnie to na sama mysl o remoncie normalnie trzepie :D mysle, ze wolalabym sie zdecydowac na  wykończenia mieszkań pod klucz łódź niz samodzielnie bawic z ogarnianiem tego. Stresu sie czlowiek naje, nameczy a potem sie okazuje, ze jako laik i tak nie zrobil jak trzeba :D lepiej postawic na fachowcow