Autor Wątek: sexshop  (Przeczytany 407 razy)

Henio041241

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
sexshop
« dnia: 23 Kwietnia, 2021, 17:14:59 »
Cześć, nie masz pojęcia skąd można kupić gadżety erotyczne? Według mnie warto rzucić okiem na sex shop loris.pl, ponieważ w tym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór takich gadżetów. Znacie inne sklepy z gadżetami erotycznymi, które są warte uwagi?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwietnia, 2021, 09:01:20 »
Z tego, co wiem, to różnego rodzaju sex gadżety można również bez problemu zamówić w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Jest tam nawet osobna kategoria z tego typu rzeczami ;) Warto się rozejrzeć ;)

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maja, 2021, 22:29:53 »
Tak szczerze powiem, że to takiego stacjonarnego sklepu to bym się chyba krępowała iść. Bynajmniej za pierwszym razem. Dlatego super, że są różne takie sklepy internetowe, można zamówić co się chce. Urozmaicenie w sypialni jest ważne. Chociaż ja na pierwszym miejscu i tak stawiam skuteczne zabezpieczenie. U mnie jest to belara, dzięki seks jest dużo lepszy i bardziej spontaniczny, bez stresu.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1287
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwca, 2021, 20:02:38 »
Najlepszy jest sex-shop online tutaj macie naprawdę szeroki wybór dobrej jakości produktów. Oni oferują bieliznę erotyczną la kobiet i mężczyzn, gadżety i zabawki erotyczne i produkty drogeryjne. Zobaczcie bo macie oferty naprawdę atrakcyjne i niskie ceny.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwca, 2021, 00:28:53 »
ok

eor58495873

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • https://bunnyblink.pl/pl/c/Naszyjniki-ze-stali-chirurgicznej/19
Odp: sexshop
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwca, 2021, 00:31:15 »
OK

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Stycznia, 2022, 10:55:24 »
Nie znam ich wileu, a w temacie gadżetów erotycznych nie jestem za bardzo obeznana. Ostatnio szukałam trochę informacji kulki gejszy jakie wybrać i coś tam znalazłam kilka artykułów, ale jak już w tym temacie jesteśmy to może ktoś z Was mi doradzi?

lorire

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 409
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Czerwca, 2022, 21:19:41 »
Przecież bardzo wiele osób robi zakupy w sexshopach i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Mój narzeczony myśli o tym by kupić sobie takie tabletki https://sexshop112.pl/1936-tabletki-na-powiekszenie-penisa-golden-xxl.html by móc sprawiać mi większą przyjemność :) I się z tym nawet nie kryje, bo dlaczego miałby to robić?

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja, 2023, 11:41:41 »
Ja polecam seksowne stroje do sypialni https://lovita.pl/collections/zmyslowe-sukienki Naprawdę genialnie się sprawdzają ! :)

armstrong.alba

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: sexshop
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Kwietnia, 2024, 18:11:00 »
Czy warto eksperymentować z gadżetami erotycznymi w sypialni? Czy mogą one przyczynić się do poprawy życia seksualnego? Chciałbym poznać wasze opinie i doświadczenia na ten temat. Czy korzystaliście z takich gadżetów i jakie były wasze wrażenia? Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami!
_______________________
Rutyna wkradła się do Twojej sypialni? Wypróbuj gadżety erotyczne!