Autor Wątek: Wózki Dziecięce  (Przeczytany 761 razy)

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
Wózki Dziecięce
« dnia: 14 Stycznia, 2022, 09:36:40 »
Bardzo dużo osób bardzo dobre wózki kupuje z wózki dziecięce . Moim zdaniem w tym miejscu jest bardzo duży wybór.

enzo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja, 2022, 16:14:24 »
Ciekawa jestem, jakich produktów używacie dla noworodków, a konkretnie chodzi mi o suplementy diety https://www.acidolac.pl/produkty/dla-noworodkow takie jak Acidolac. To są krople doustne z probiotykiem. Zapewne niejednokrotnie Wasze maleństwo dostawało biegunki, a ten suplement jest właśnie na wyrównanie flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Bakterie w tym suplemencie naturalnie występują w przewodzie pokarmowym człowieka. Myślę, że to doskonałe rozwiązanie w przypadku tak maleńkich dzieciaczków.

Kowos546

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja, 2022, 12:01:07 »
Ja wózki dziecięce nowoczesne zamówiłam na tej stronie poniewaz są one bardzo porządnie wykonane a do tego są w dobrej cenie. Macie tam bardzo duży wybór. Ja na przykład mam wózek dla aktywnej mamy i jestem bardzo z niego zadowolona. Polecam

lokut42

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwca, 2022, 21:37:04 »
Trudno znaleźć porządny wózek w rozsądnej cenie. Sama teraz to przerabiam - mając ograniczony budżet, zadanie jest awykonalne. Najprawdopodobniej ja zdecyduję się na Cavoe Osis. Jako jedyny zasługuje na uwagę ze względu na jakość, a do tego został stworzony z myślą o dziecku przez całe wózkowanie.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpnia, 2022, 23:56:42 »
Dobry wózek wcale nie musi być drogi. Moja znajoma szukała używanego 2w1 bo budżet miała niewielki i co się okazało? Kupiła nowy Riko Basic Sport, w granicach 1000 zł a wózek na pompowanych kołach, porządnie wykonany, z regulowaną rączką czy oparciem. Naprawdę nie opłaca się kupować używanego jak można mieć taki nowy z gwarancją i kompletnie wyposażony.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 494
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopada, 2022, 21:48:01 »
To trudny temat.. Sama właśnie zmierzyłam się z próbą wybrania wózka bliźniaczego. Gdyby nie Cavoe Avec, do tej pory szukałabym swojego ideału. Wspomniany model w moich oczach takim ideałem jest.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudnia, 2022, 13:35:36 »
Też szukam wózka.
___
igły do pobierania krwi

alix

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudnia, 2022, 23:52:49 »
Ile kosztuje nowy wózek?

ron

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Grudnia, 2022, 15:52:24 »
Czy czytasz artykuły dla rodziców? W artykule https://www.twojecentrum.pl/mommy-bag-doskonala-torba-dla-mamy-i-taty.html znajdziesz opis Mommy Bag czyli torby, która świetnie sprawdza się dla rodziców małych dzieci.

demi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudnia, 2022, 14:39:58 »
A czy mają podwójne wózki?

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Stycznia, 2023, 20:20:18 »
Myślę, że Riko Nesa powinien Ciebie zainteresować. Wyróżnia się na pewno dobrą amortyzacją, ale też jego plusem jest cena i jakość wykonania.

silke

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wózki Dziecięce
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Stycznia, 2023, 17:53:56 »
Jaki jest koszt takiego wózka?