Autor Wątek: Zagraniczne hotele  (Przeczytany 6195 razy)

Magda

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • Ogrody Blue Grass
Zagraniczne hotele
« dnia: 27 Stycznia, 2014, 13:44:53 »
Co uważacie na temat zagranicznych hoteli mają takie same standardy jak polskie?
Dla hotelarzy akcesoria kuchenne zapewniające komfort użytkowania od Omada.pl

franek554

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwietnia, 2017, 13:23:51 »
a jaki hotel jest najlepszy

jarek565

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwietnia, 2017, 15:44:20 »
takie hotele to mi się nie podobaja

eDom

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja, 2017, 10:30:40 »
Zagraniczne hotele są na pewni odrobinę droższe od polskich ale nasze standardem zwykle im dorównują. Jeśli potrzebujecie dobrego hotelu za granicą skorzystajcie z wyszukiwarki, tak jest najłatwiej :)

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 493
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marca, 2019, 16:57:10 »
Jak dla mnie w Polsce są najlepsze hotele. Sam bardzo lubię jeździć do http://hotellord.pl/ w Warszawie który jest blisko lotniska Chopina. Do centrum jest stamtąd bardzo blisko, mają świetną obsługę klienta a do tego jedzenie jest tam smaczne. W pokojach jest schludnie, czysto, podoba mi się ich SPA, bywałem w nim bardzo często.

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 319
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwietnia, 2019, 12:35:54 »
Zależy gdzie się pojedzie, my ostatnio byliśmy w hotelu tuż przy granicy Polski z Czechami bo w Bohuminie - Pod zielonym dębem i hotel wypas, naprawdę miła obsługa, komfort w pokojach. Do tego mają piwne spa i masaże można sobie wykupić. No i pyszna restauracja

karmazyn

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwietnia, 2019, 11:06:51 »
Najlepiej bedzie wykonac telefon na takie hotele i dowiedziec sie wiecej.

basia30w

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maja, 2019, 12:25:28 »
Witam, coraz więcej polskich hoteli ma wyższe standardy i dorównują tym zagranicznym :) Lepiej wspieraj polskie biznesy.

Daniel3332

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpnia, 2019, 17:26:45 »
Za zagranicą w hotelu to ja jeszcze nie byłem.Może wreszcie pojadę do takiego hotelu.

VickiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • https://www.plasticisers.org
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Sierpnia, 2019, 08:47:36 »
Wszędzie przecież można znaleźć bardzo fajny hotel, też zależy na jakie wakacje się oczywiście nastawiacie:) Jeżeli planujecie podróż do Turcji, Egiptu to tu raczej w grę wchodzą takie większe molochy z basenami, restauracjami i wieloma innymi rozrywkami na miejscu. Ja to jednak szukam czegoś małego o wysokim standardzie ponieważ stawiam na wakacje typowo turystycznie - na długie zwiedzanie, a nie siedzenie w hotelu:) Tak teraz planuje na jesień wycieczkę do Włoch. Znajoma podrzuciła mi już loty ze strony https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/waw/ci/mil/warszawa-mediolan Coś na pewno się znajdzie, mam nadzieje w dobrej cenie;)

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lutego, 2020, 09:15:57 »
A ja uważam, że nasze hotele obecnie niczym nie odbiegają od tych zagranicznych. Miałam już kilkukrotnie okazję być w fajnym hotelu w Warszawie i standardy w nich są na najwyższym poziomie. Przy okazji wizyty w Warszawie miałam okazję przejść się po Forcie Służew i tam odkryłam restaurację Garo Sushi w której to serwują wyśmienite sushi. Nawet nie przypuszczałam, że sushi może być tak smaczne i zdrowe równocześnie

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwca, 2020, 14:20:17 »
Mój kumpel ma hotel i bardzo dobrą restaurację.Ostatnio pochwalił mi się że bardzo dobre urządzenia do tej restauracji kupuje wprost z sklepu internetowego https://investhoreca.pl/c/1932/bemary.html .

AndrzejLoszte

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwca, 2020, 08:37:08 »
A myślicie, że teraz będzie bezpiecznie w związku z tym wirusem?

pikaczu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Września, 2020, 17:10:21 »
Ja w tym roku zostaję w polsce :) jakoś zdecydowanie bardziej wolę nasz kraj, jest spokojniej, temperatura tez nie jest zła i jest sporo fajnych miejsc, o których nie wiemy, taki relaks też jest super.

Gianluca

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zagraniczne hotele
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Września, 2020, 13:23:45 »
Wiecie co teraz te wszystkie hotele zagraniczne są bezpieczne. Byłam i było wraz zemną z 40 osób.