Autor Wątek: Mieszkanie  (Przeczytany 9556 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1652
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #120 dnia: 27 Czerwca, 2023, 10:29:10 »
Sama myślę o tym by postawić na elastyczny szlam uszczelniający

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #121 dnia: 28 Czerwca, 2023, 22:45:49 »
Wiesz co, jeżeli byłby ci potrzebny rzeczoznawca budowlany to myślę że w tej sprawie najlepiej skontaktować się ze specjalistami. Ostatnio widziałam, że tutaj rzeczoznawca-budowlany.biz.pl można liczyć na profesjonalne doradztwo w tym zakresie, więc myślę że warto byłoby rozważyć kontakt z nimi. Na pewno będą w stanie odpowiednio się tym zająć.

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #122 dnia: 18 Lipca, 2023, 17:18:05 »
Pewne mieszkanie na wynajem a do tego z dopłatami do czynszu, tak to możliwe. Dzięki ofercie najmu instytucjonalnego https://wroclaw.mdr.pl/ , właściwie każdy kto posiada tak zwaną zdolność czynszową, może zamieszkać w nowym i wygodnym mieszkaniu, bez konieczności brania drogiego kredytu, który wiąże nas właściwie na całe dorosłe życie. To dobra alternatywa, nie tylko dla osób samotnych ale i rodzin.

qwe

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #123 dnia: 25 Lipca, 2023, 10:49:41 »
Remont i aranżacja mieszkania nie nalezą do najłatwiejszych więc decydując się na takie przedsięwzięcie warto postawić na wygodę i funkcjonalność jaką są- karnisze elektryczne warszawa.
Karnisz elektryczny to doskonały wynalazek, który umożliwia odsłanianie i zasłanianie okiennych zasłon, bez potrzeby używania siły własnych rąk. Połączenie elegancji oraz niezawodnego mechanizmu elektrycznego to dwie rzeczy, które łączą najlepsze karnisze automatyczne. Zdecydowanie polecam zajrzeć na strone emjot.pl

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #124 dnia: 26 Lipca, 2023, 20:41:20 »
Jakbyście szukali portalu gdzie można znaleźć świetne mieszkania to ostatnio sprawdzałem https://revacity.co/ i naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem - świetne oferty, atrakcyjne ceny, duży wybór

rose65

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #125 dnia: 28 Lipca, 2023, 10:26:31 »
Jak odmienić wygląd swojego mieszkania?

Ania194

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #126 dnia: 31 Lipca, 2023, 14:29:27 »
Decydująć się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowego mieszkania lub powierzchni biurowej w Lublinie, to polecam Wam sprawdzić ofertę dewelopera Orion z Lublina - http://orion.lublin.pl/ .

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #127 dnia: 03 Sierpnia, 2023, 17:01:33 »
W sytuacji, gdy spadkobierca korzysta z mieszkania objętej spadkiem, warto omówić wspólne decyzje dotyczące dalszego postępowania. Należy również uwzględnić potrzeby pozostałych spadkobierców i zadbać o to, aby korzystanie z nieruchomości przez jednego z nich nie wpłynęło negatywnie na pozostałych. Dłuższy czas przebywania w mieszkaniu może wymagać określenia pewnych zasad i limitów, aby uniknąć konfliktów wśród spadkobierców.

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #128 dnia: 03 Sierpnia, 2023, 17:41:35 »
Dobra organizacja i współpraca z pozostałymi spadkobiercami mogą znacznie ułatwić proces jakim jest  sprzedaż mieszkania otrzymanego w spadku Ale sama wiem że rodzeństwo potrafi się tak kłócić że sprzedaż nie jest możliwa do zrealizowania.

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #129 dnia: 30 Sierpnia, 2023, 09:35:53 »
Też dostałam mieszkanie w spadku ale w starej kamienicy na 4 piętrze bez windy, chcę je sprzedać i kupić jakieś bardziej funkcjonalne, na nowym osiedlu. Myślę że Zakątek Harmonia na Białołęce będzie ok

GoldenShark

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Września, 2023, 15:33:47 »
Dobre mieszkanie musi kosztować. To jest w moim przekonaniu fantastyczne inwestycje.
_____________________________________-
pracemagisterskiepoznan.pl

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #131 dnia: 04 Września, 2023, 15:53:15 »
Obecnie szukam podpowiedzi, jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać i w jaki sposób się je załatwia. Ubezpieczenia sprawdzam w różnych firmach i na ten moment czytam, co proponują na stronie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm . Myślicie, że można u nich załatwić wszystkie formalności online?

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #132 dnia: 13 Września, 2023, 10:58:52 »
Ja bardzo zwracam uwagę na to, aby mieszkanie było w budynku z zarządcą nieruchomości. Wiem że dzięki temu żyje się w nim dużo lepiej, bo wiele spraw załatwianych jest przez tego zarządcę. Per Modum świadczy takie usługi, chociaż kuszące są też ich szkolenia z zakresu zarządzania. Sporo można się na nich dowiedzieć.

Lalah

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #133 dnia: 04 Października, 2023, 09:22:45 »
W moim odczuciu, zasiedzenie nieruchomości po osobie zmarłej to delikatny temat, który wymaga dokładnego zrozumienia. Aby dowiedzieć się więcej,  sprawdź np. zasiedzenie nieruchomości po osobie zmarłej.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #134 dnia: 26 Października, 2023, 23:22:54 »
Szukając mieszkania do wynajęcia należy wziąć pod uwagę wszystkie wady i zalety oferty. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie osiedla Smolec przy lesie. Z pewnością warto zwrócić uwagę na tę lokalizację, która oferuje bezczynszowe mieszkania z ogródkami w kameralnych domach dwurodzinnych. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście oraz ogródek. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia. Pod tym linkiem https://www.osiedla-sogo.pl/smolec można sprawdzić wszystkie szczegóły oferty