Autor Wątek: Praca przy komputerze  (Przeczytany 2892 razy)

linda

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Września, 2021, 13:42:18 »
Praca przy komputerze - czemu nie. Często zdalnie, z domu, wygodnie i bezproblemowo. No i w niektórych przypadkach oferty takiej pracy są bardzo ciekawe. Tu na przykład https://motofaktor.com.pl/forum/ogloszenia-praca-f31/copywriter-agencja-funkymedia-t2690.html oferta dla copywritera. Zdecydowanie przy komputerze :D A przy okazji ciekawa, kreatywna i z przyszłością.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Września, 2021, 09:08:48 »
Jeśli chodzi o pracę przez internet to w ostatnich miesiacach stała się ona bardzo popularna polecam też poczytać takie artykuły jak https://portal.forumpraca.pl/praca-w-polsce/b2b-co-to-jest-jak-wyglada-umowa-czym-jest-kontrakt-b2b/ dowiesz się b2b co to jest, jaki rodzaj umowy i tak dalej. Jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Gulis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Października, 2021, 14:42:10 »
Jeśli ogłaszacie się na gowork.pl, to zalecam ostrożność i monitorowanie opinii na swój temat. Jest to bardzo popularny portal, więc istnieje szansa, zę nieuczciwa konkurencja będzie chciała podkopać naszą pozycję. Tym samym warto wiedzieć jak skasować profil gowork, żeby móc się obronić.

michale.reichert

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Października, 2021, 22:21:26 »
Praca przy komputerze nie jest niestety zdrowa.

zuzula12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Października, 2021, 09:26:53 »
W moim przypadku w trakcie poszukiwania pracy skorzystałem ze strony, gdzie znajdziecie najróżniejsze oferty praca Warszawa . Strona jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy wybrac interesujące Was miasto lub nazwę branży, która Was interesuje.

pondricka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Października, 2021, 23:44:59 »
No a ile godzin dziennie tak średnio spędzacie przed komputerem? Pozdrawiam! :D

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Listopada, 2021, 16:00:02 »
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie praca lab network engineer z tego co udało mi się orientować zarabia sporo. Wiadomo, że trzeba mieć kompetencje ale wydaje mi się, że warto kształcić się w tym kierunku.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Grudnia, 2021, 01:26:42 »
Mi zależy głównie na tym, by to była praca Radom a czy przy komputerze to już niekoniecznie. Choć jednak nie chciałabym pracy czysto fizycznej, bo wiem że nie dałabym sobie rady

Zosia44

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 348
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Grudnia, 2021, 12:10:50 »
Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę http://programy.net.pl/program,minecraft.html , na której znajdziecie najróżniejsze programy komputerowe, w tym Minecraft. Dodatkowo na stronie znajdziecie liczne porady w temacie komputerów.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1652
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Grudnia, 2021, 11:51:22 »
Bardzo ważny jest również odpowiedni sprzęt, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam Goodram. Tutaj właśnie nie tak dawno kupiłam dysk i pamięć, szczerze mówiąc sprawdziły się u mnie doskonale pod każdym względem, także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 355
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Grudnia, 2021, 20:56:02 »
Warto zdecydować się na wykonywanie prostych prac, bo dzięki temu można sporo zarobić i mieć zajęcie. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Tutaj https://zycieseniora.com/finanse/pracujacy-emeryt-a-ponowne-przeliczenie-emerytury macie namiar na ciekawy artykuł w tym zakresie. Jest tam sporo wiadomości na temat przeliczenia emerytury.
« Ostatnia zmiana: 03 Stycznia, 2022, 22:36:46 wysłana przez elza »

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Stycznia, 2022, 01:29:15 »
Witam,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedziec sie wiecej na temat zabiegu laserowej korekcji wzroku astygmatyzmu. Czy przy takiej wadzie to mozliwe? https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie Z chęcią dowiem się wiecej, kazda informacja bedzie dla mnie cenna.

Ferdynand3422

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Stycznia, 2022, 09:47:27 »
Taka praca może być ciekawa. Ale trzeba wiedzieć jak pracować.
_____
accountancy4you.com

Oller

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Stycznia, 2022, 11:35:52 »
Ja to odczuwam po sobie, męczą mi się oczy

Narcyz9765

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Praca przy komputerze
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Stycznia, 2022, 10:34:04 »
Nie wiem czy taka praca jest dobra. Trzeba o tym poczytac.