Forum Turystyczne

Noclegi w Polsce => Hostele => Wątek zaczęty przez: arydox w 19 Marzec, 2017, 13:15:20

Tytuł: Pracuj z dowolnego miejsca na świecie
Wiadomość wysłana przez: arydox w 19 Marzec, 2017, 13:15:20

Jeśli rzeczywiście chcesz wszystko zostawić na zawsze i pracować na tropikalnych wyspach, zawsze masz możliwość pracy na miejscu krynica morska tanie domki (http://willakrynicamorska.pl/domki-letniskowe/). Osoby które pojechały do Azji wybierają bardzo często pracę jako nauczyciel języka angielskiego lub innej umiejętności. Na tzw. Zachodzie, wśród młodszych osób popularne jest też bycie Au Pair albo wolontariat w organizacji, chociaż w tym drugim wypadku zazwyczaj jest to zajęcie bezpłatne albo wystarczające na podstawowe utrzymanie. Sama bez problemu znalazłam pracę w Szkocji jako asystentka fotografów i nie dość, że mnóstwo się wtedy nauczyłam o kulisach sesji zdjęciowych to jeszcze robiłam to co uwielbiam robić, czyli świetnie się bawiłam.

Jeśli jeszcze jesteś na studiach, to oprócz „tradycyjnego” składania CV i chodzenia na rozmowy o pracę możesz też poszukać możliwości wyjazdu na Work and Travel do Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Australii. Oferty są bardzo ciekawe (praca w parku narodowym Yellowstone!) a pracownicy takich agencji pomogą Ci z formalnościami.

W przypadku pracy na miejscu nie wystarczy jednak podstawowa znajomość języka i trzeba poświęcić mnóstwo czasu by nauczyć się płynnie rozmawiać z miejscowymi. Jest to jednak kluczowe by dostać dobrą pracę i piąć się coraz wyżej na szczeblach kariery – warto!
Tytuł: Odp: Pracuj z dowolnego miejsca na świecie
Wiadomość wysłana przez: marian547 w 20 Kwiecień, 2017, 08:40:12
zawsze to jest plus wszystkiego
Tytuł: Odp: Pracuj z dowolnego miejsca na świecie
Wiadomość wysłana przez: Worhim w 30 Wrzesień, 2017, 12:28:42
Moim zdaniem lepiej wziąć się za uczciwą pracę na etacie, której jak widać tutaj http://praca.money.pl/praca-olsztyn-m1.html (http://praca.money.pl/praca-olsztyn-m1.html) nie brakuje. Wystarczy tylko trochę poszukać, wysłać CV i czekać. Jeśli mamy odpowiednie kwalifikacje to na pewno coś się znnajdzie.
Tytuł: Odp: Pracuj z dowolnego miejsca na świecie
Wiadomość wysłana przez: olka8932 w 31 Grudzień, 2018, 09:30:11
Wszystko super, ale nie zapominajcie o swoich prawach! Jeśli macie tylko jakiekolwiek wątpliwości, czy wszystko jest zgodne z prawem, to polecam szukać informacji na stronie https://poradnikpracownika.pl/ Można wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć.