Autor Wątek: Samochód  (Przeczytany 376 razy)

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Samochód
« dnia: 27 Lutego, 2023, 11:46:09 »
Jeszcze dzisiaj mojemu znajomemu powiem o auta poleasingowe mercedes . To jest rewelacyjna oferta.

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 559
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lutego, 2023, 06:17:26 »
Mnie w sumie bardziej interesuje teraz temat, jakie żaróweczki samochodowe kupić i czym się sugerować podczas ich wyboru. Może Ty jesteś w stanie coś mi doradzić w tym temacie?

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marca, 2023, 15:07:28 »
Korzystając z okazji rozmawiamy o samochodach, chciałabym się was zapytać, czy wiecie może czym jest Kredyt samochodowy?  Nie ukrywam, że została mi taka opcja zaproponowana w momencie gdy chciałam skorzystać z leasingu auta. Nie do końca mam w temacie wiedzę, więc jeżeli moglibyście mi coś w tej kwestii doradzić, to byłabym wam bardzo wdzięczna.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1095
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia, 2023, 10:31:10 »
Oczywiście wszystko to co jest z nimi związane moim zdaniem jest jak najbardziej ważne i sam chcę powiedzieć, że jakiś czas temu szukałem jak najlepszych nalepek samochodowych ostrzegawczych. W każdym razie bez problemów możemy je zawsze znaleźć w https://znaki-bhp.pl/produkty/143_samochody_i_autobusy i na pewno dobrze jest o tym pamiętać.

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwietnia, 2023, 08:37:41 »
jeśli chcesz kupić używany samochód z gwarancją to warto wybrać się do salonu Porsche Centrum Sopot. Dzięki gwarancji porsche approved wiesz że kupujesz sprawne auto a w razie potrzeby możesz też liczyć na serwis czynny całą dobę

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwietnia, 2023, 11:41:55 »
W takich kwestiach, jak dorabianie kluczy, to mogę was nakierować do  firmy  https://3stawy.pl/express-katowice . Myślę, że ten namiar się może wam przydać, ponieważ  działają oni sprawnie, rzetelnie i nie są drodzy.  Mój brat korzystał już z  ich usług i jest mega zadowolony.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1568
    • Zobacz profil
Odp: Samochód
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwca, 2023, 18:23:02 »
Ogólnie bardzo dużo osób zachwalało sobie też Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Są one bardzo porządnie wykonane i co ważne działają bez żadnych problemów, więc może jednak to będzie dobry wybór