Autor Wątek: samochód  (Przeczytany 11484 razy)

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #225 dnia: 17 Maja, 2023, 22:55:22 »
Jak masz samochód to wiesz że to masa wydatków bo ciągle trzeba coś dokupić czy naprawić. Jeśli szukasz miejsca gdzie zakupisz opony i felgi znanych marek czy wykonasz niezbędne naprawy to odwiedź to miejsce. Dzięki nim twój pojazd będzie sprawny i dostanie najlepsze części w najniższej cenie.

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #226 dnia: 18 Maja, 2023, 12:01:43 »
a ja planuję zakup samochodu z salonu  Porsche centrum Sopot , auto jest luksusowe i na pewno będzie zwracało uwagę. Tu https://www.porsche-sopot.pl/pos/samochody-uzywane/oferta-porsche-approved/10,Porsche-Uzywane.html widziałam że mają też sporo używanych samochodów, oczywiście z gwarancją

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #227 dnia: 24 Maja, 2023, 10:22:56 »
no to fakt, samochód to skarbonka. jak chcecie zaoszczedzić na częsciach to warto szukać takich używanych. Ja też muszę wymienić wahacze w BMW i zastanawiam się nad zakupami w Impresja Auto, myślicie, ze warto?

Klaudia85

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #228 dnia: 26 Maja, 2023, 14:27:37 »
W związku ze zbliżającym się końcem zimy to warto pomyśleć jak przygotować samochód na wiosnę. W końcu czas szybko zleci a jednak auto też powinno lepiej wyglądać jeśli chodzi o wiosnę czy lato.

Dokładnie, kwestia wizualna to raz, a dwa lepsza funkcjonalność i bezpieczeństwo! Ja zawsze po zimie wymieniam np. wycieraczki, które zawsze kupuje tutaj https://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/piora-wycieraczek,100133.html Szeroki asortyment pozwala znaleźć produkty idealnego do marki każdego niemal auta ;)

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #229 dnia: 27 Maja, 2023, 16:39:30 »
Uważam, ze warto też sobie zapisać namiar na firmę Wypożyczalnia boxów. To właśnie dzięki ich ofercie, macie możliwość wynająć bagażniki i boxy dachowe w bardzo przystępnych cenach.

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 301
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #230 dnia: 31 Maja, 2023, 10:57:41 »
A propos wycieraczek to co sądzicie o OXIMO? Ostatnio coraz więcej osób mi je poleca jako tańszą ale także bardzo dobrą jakościowo alternatywę dla topowych marek

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1666
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #231 dnia: 31 Maja, 2023, 17:31:36 »
Wydaje mi się, że mogą wam się również spodobać Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Ogólnie działają one bardzo sprawnie i przede wszystkim są solidnie wykonane, więc może jednak to będzie dobry wybór

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #232 dnia: 18 Czerwca, 2023, 08:28:03 »
Właśnie dowiedziałam się  czy można użyczyć wynajęty samochód osobie trzeciej i okazuje się że jeśli w wypożyczalni zgłoszę dodatkowego kierowcę to jest to jak najbardziej możliwe. Warto na pewno o tym pomyśleć jeśli wybierasz się w dłuższą trasę, kiedy zmiana kierowcy bardzo się przydaje

kamina

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #233 dnia: 24 Czerwca, 2023, 18:11:23 »
Korzystacie z portali, które są poświęcone tematyce samochodów? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje was ten https://wymiary-opon.pl/ który całkowicie jest poświęcony wymiarom opon.

marikaa

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #234 dnia: 28 Czerwca, 2023, 18:24:52 »
A jaki dokładnie masz problem z samochodem? Bo pamiętam jak mój znajomy miał zagwozdkę jak dokładnie myć szyby by nie powstawały żadne smugi. Trochę poszperał w sieci i trafił na bardzo fajny odnośnie tego jak powinna wyglądać profesjonalna pielęgnacja szyb.

Kzik

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #235 dnia: 26 Lipca, 2023, 16:54:18 »
Jeśli będziesz kupować samochód w Warszawie, to polecam go sprawdzić na stacji kontroli pojazdów http://skpautometr.waw.pl/. Posiadają tam nowoczesny sprzęt oraz bardzo dobrych fachowców, którzy doskonale znają się na rzeczy.

Rumowisko98

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #236 dnia: 28 Lipca, 2023, 20:58:39 »
A co powiesz na poleasingowe mercedesy? Myślę, że samochody te szczególnie zasługują na uwagę. Mercedes to nie tylko klasa sama w sobie, to też wysoka jakość i wytrzymałość aut. Decydując się na nie, nie trzeba bać się rozczarowania. Sprawdzą się dla kobiet, mężczyzn, do firm i dla rodzin. Polecam!

erdman.chyna

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #237 dnia: 03 Sierpnia, 2023, 18:06:11 »
Cześć wszystkim! Ostatnio usłyszałam pojęcie 'auto detailing' i zastanawiam się, czy ktoś z Was wie, o co dokładnie chodzi? Czy miał ktoś już doświadczenie z tą usługą? Zastanawiam się, czy warto skorzystać z tego typu usług, więc jeśli macie jakieś informacje lub porady, chętnie się dowiem!
_____________________
Czym jest auto detailing?

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1862
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #238 dnia: 06 Sierpnia, 2023, 13:19:42 »
Bardzo potrzebny był mi samochód zastępczy i skorzystałem z https://zastepczy.org/tu/allianz-samochod-zastepczy-z-oc/ . O tej ofercie powiedziałem mojemu kumplowi.

vipiv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #239 dnia: 10 Sierpnia, 2023, 12:13:22 »
Paliwo w firmie także musi być odpowiednio dostarczane i trzeba zorganizować kwestię tankowania aut służbowych. Mogą w tym bardzo pomóc karty flotowe https://www.flotex.pl/ Takie rozwiązanie pozwoli szybko i sprawnie tankować auta. Jest to także korzystna opcja.