Autor Wątek: Suplementy  (Przeczytany 312 razy)

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1861
    • Zobacz profil
Suplementy
« dnia: 29 Września, 2023, 07:21:30 »
Jak dzisiaj spotkam moją bardzo dobrą znajomą to na pewno powiem jej o https://pillberry.com/ . Według mnie to jest naprawdę bardzo interesująca oferta.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Października, 2023, 18:19:47 »
Moja znajoma stosowała suplement diety, który pomógł jej pozbyć się trądziku i suchej skóry podczas przyjmowania antybiotyków. Mój przyjaciel kazał mi sprawdzić, czym jest Neoglandyna, bo ten suplement stosował. Muszę powiedzieć, że bardzo podobał mi się jego skład. Suplementy są niedrogie i warto sprawdzić ich działanie.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Października, 2023, 00:04:39 »
A czy suplementujecie na co dzień jakieś witaminy? Ja słyszałam, że warto codziennie brać witaminę d3 - zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy mniej czasu spędzamy w dworze. Podobno bardzo dobra jest na przykład apteo witamina d forte. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z tym produktem?

GhostRider

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Października, 2023, 10:59:18 »
Fajne suplementy są naprawdę bardzo potrzebne. Takie rzeczy są naprawdę bardzo pomocne jak dla mnie!!!
_______________________________
Praca magisterska

hill.raymundo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopada, 2023, 17:27:11 »
Jakie suplementy brać na włosy i paznokcie?

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1306
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopada, 2023, 01:17:20 »
Co Wy sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Zdecydowanie chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://thegloow.com/pl/1748-suplementy-na-wlosy , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi suplementami i kosmetykami.

gusikowski.jerod

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia, 2024, 13:19:20 »
A wiecie może, jakie suplementy diety sprawdzą się dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i sportowców? Sam do tej pory słyszałem o odżywkach białkowych. Z tego artykułu - https://debica24.eu/artykul/bialko-wpc-czy-wpi/1238828 dowiedziałem się, że wśród najpopularniejszych odżywek tego typu znajdują się tzw. białka WPC i WPI, a także WPH. Tego typu odżywki białkowe mogą być szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy nie jest możliwe spożycie pełnowartościowego posiłku w ciągu godziny lub dwóch po treningu.

daisy.ledner

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwietnia, 2024, 13:47:22 »
Jakie suplementy polecacie osobie, która jest na sporej redukcji?