Autor Wątek: Luksusowe apartamenty  (Przeczytany 4505 razy)

Klaudia85

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Luksusowe apartamenty
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Września, 2021, 15:57:37 »
Apartamenty są różne. Te na odludziu cechują się czasem niższą ceną, natomiast jak jedziemy za granicę to trzeba liczyć się z kosztami. My ostatnio byliśmy w ZEA: https://agnesinversiones.com/oferty/wynajem-luksusowych-nieruchomosci-new-golden-mile/ i widoki przepiękne ;) W zasadzie to był pierwszy mój wyjazd za granicę, a zawsze chciałam być w Dubaju. Polecam wyjazd :)

jrunolfsson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Luksusowe apartamenty
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Września, 2021, 23:58:09 »
Co sądzicie o zapotrzebowaniu na takie luksusowe apartamenty? Właśnie zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomości w postaci luksusowych apartamentów w centrum Zakopanego. Chciałabym je wybudować i wynajmować. Znalazłam już ciekawą oferty firmy, która ma skład budowlany w Bielsku i mogę od niej zamówić wszystkie niezbędne materiały, kruszywa itp. Myślicie, że jest to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Pozdrawiam! :D

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Luksusowe apartamenty
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Października, 2021, 10:51:43 »
Jeśli chcecie stworzyć piękne i luksusowe wnętrze to zgłoście się do architektów którzy wykonają dla was projekty wnętrz mieszkań kraków Ja na pewno skorzystam z pomocy takich doświadczonych osób bo to dzięki nim wnętrze będzie właśnie idealne.

Redi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Luksusowe apartamenty
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Października, 2021, 17:20:27 »
Nie zdarzyło mi się jeszcze

yundt.annalise

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • bramki piłkarskie
    • Zobacz profil
Odp: Luksusowe apartamenty
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Października, 2021, 16:05:42 »
Polecacie jakieś apartamenty w Warszawie?