Autor Wątek: Wyprawka  (Przeczytany 847 razy)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Wyprawka
« dnia: 05 Października, 2022, 22:14:12 »
Hej, hej! Właśnie zaczynam rozglądać się za wyprawką dla swojej córeczki. Jeśli chodzi o wózek, moim faworytem jest Cavoe Ideo. Wiem, że z nim nawet wycieczki samolotowe będą przyjemne. Tylko czy to wózek na całe wózkowanie??

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Października, 2022, 13:36:23 »
Nie ma obaw, siedzisko tego wózka jest dostosowane i bezpieczne nawet dla maluchów tuż po narodzeniu. Ma amortyzowane koła, co da komfort maluchowi na każdym terenie

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Października, 2022, 14:21:18 »
Też uważam że najpierw trzeba sprawdzić takie siedzisko czy wózek pod kątem bezpieczeństwa.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Października, 2022, 18:28:16 »
Myślałam, że to zwykła spacerówka, do miasta i w podróże, więc zaskoczyły mnie amortyzowane koła. Może coś jeszcze chcesz mi o nim powiedzieć?

Surrender

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października, 2022, 21:42:11 »
Nie ma za bardzo co szaleć z tym

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Października, 2022, 23:11:36 »
Sama jeszcze tego wózka nie mam, ale będę go kupować, więc powiem Ci to co wyczytałam i co udało mi się sprawdzić. Jest solidnie wykonany (widziałam go w sklepie) i całkiem zgrabny. Ma obrotowe siedzisko i nadaje się nawet w podróże.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Października, 2022, 22:56:29 »
Dzięki za odpowiedzi! Wiele mi się teraz wyklarowało, nie mam wątpliwości, że będę zadowolona z tego wyboru.

Tolak

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Października, 2022, 10:01:46 »
Co się najbardziej przydaje z takiej wyprawki?

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Października, 2022, 09:43:20 »
Co się najbardziej przydaje z takiej wyprawki?
Wiesz co - mógłbym się rozpisywać, ale po prostu będzie szybciej jak Cię odeślę na stronę https://www.mysieopowiesci.pl/ tu znajdziesz artykuły nie tylko o tym czym się kierować przy robieniu wyprawki, ale także jak wychowywać dziecko.

nicholaus19

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Października, 2022, 17:09:29 »
Czy znajdę gdzieś w sieci spis całej wyprawki?

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopada, 2022, 00:08:11 »
Właśnie wybrałam wózek dla siebie i chciałam się podzielić swoją decyzją - jest nią Cavoe Osis - wózek do miasta. Wybrałam go ze względu na jego niską wagę i niewielkie rozmiary, ale decydujący wpływ miało też to, że przy tym jest wytrzymały i ma dużo miejsca dla dziecka.

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Grudnia, 2022, 08:28:49 »
sama zastanawiałam się ostatnio nad wyborem wózka, nie wiedziałam czy lepiej wziąć taki 2w1 czy jednak 3w1. Wybór jest spory i trudno zdecydować się na coś konkretnego :) w podjęciu decyzji na pewno pomogła mi lektura artykułów dostępnych na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Warto zajrzeć, jako rodzice czy opiekunowie dzieci ( w różnym wieku) na pewno znajdziecie tu odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań :)

Yt83n43q

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Stycznia, 2023, 19:55:03 »
jakie są jeszcze dobre modele?
-
agregat uprawowo siewny

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 614
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Stycznia, 2023, 11:38:58 »
Korzystając z okazji, że rozmawiamy o wyprawce dla niemowlaka,  to muszę przyznać, że na stronie tego sklepu https://mulinek.pl/opaska-dla-niemowlaka-z-bawelny-organicznej-gots-0-3-mc-ecru.html  można znaleźć naprawdę wiele ciekawych produktów takich jak komplet pościeli, śpiworki czy wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak np. opaski muślinowe.  Myślę, że co idealne dopełnienie stylizacji w gorące dni, a przewiewny materiał nie będzie przegrzewał główki dzieciątka.  Polecam wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1011
    • Zobacz profil
Odp: Wyprawka
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Stycznia, 2023, 13:49:16 »
W takiej wyprawce dla malucha na pewno powinny się jeszcze znaleźć jakieś dobre kosmetyki do kąpieli dla noworodka. Warto wybierać takie, które mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka i posiadają specjalne atesty :)