Autor Wątek: farby  (Przeczytany 291 razy)

Edward67956

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
farby
« dnia: 16 Czerwca, 2022, 17:38:04 »
Witam, skąd można kupić farby? W sieci trafiłem na https://aksil.pl/sklep/ ale nie wiem co myśleć o tym sklepie gdyż nie znalazłem o nim żadnych opinii. Z którego sklepu Wy zazwyczaj kupujecie farby? Doradzicie mi coś na ten temat?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 992
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipca, 2022, 08:44:16 »
Jeśli chodzi o farby do domu lub mieszkania, to ja słyszałam, że bardzo dobre są dulux farby kolory świata. Gama kolorów jest w ich przypadku naprawdę wyjątkowo szeroka, więc wydaje mi się, że każdy wśród nich coś dla siebie znajdzie ;)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipca, 2022, 12:14:48 »
Wszystko zależy od tego, jaką powierzchnię chcesz pomalować. Ja potrzebuje farby, którą będę mógł pomalować betonowe parapety i z tego, co wiem, to odpowiednie będą do tego farby firmy Nobiles. W tym tygodniu planują się po nie wybrać.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1626
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marca, 2023, 13:02:09 »
A co powiecie na taką opcję jak  farba do malowania rdzy ? Dosyć dużo osób polecało mi tego producenta i z tego co widziałam to faktycznie oferta jest bardzo dobra, więc może to będzie jednak świetny wybór.

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marca, 2023, 15:53:09 »
Fajnie sprawdza się dulux biała farba lateksowa. Wybierając farby do wnętrza trzeba zwracać uwagę na to, jak szybko farba schnie, jaka jest jest wydajność, jak kryje i czy łatwo się maluje, niektóre  farby strasznie kapią, inne nie. To wszystko ma kluczowe znaczenie.

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpnia, 2023, 10:59:38 »
A co sądzicie o Sklep Remmers, który oferuje farby do drewna. Słyszałem wiele dobrych opinii na ich temat. A wy co o nich sądzicie?

xdurgan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: farby
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpnia, 2023, 17:26:51 »
Jaką farbę do sufitu wybrać?