Autor Wątek: Podłoga  (Przeczytany 4195 razy)

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 613
    • Zobacz profil
Odp: Podłoga
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Stycznia, 2023, 15:34:07 »
Nie ukrywam, że na rynku jest sporo różnorodnych rozwiązań, które można zastosować na podłogę w mieszkaniu. Ja osobiście jestem ogromną fanką drewnianych dodatków więc na waszym miejscu postawiłabym na gotowy parkiet. Widziałam, że ta firma https://podlogizcharakterem.pl/ ma całkiem spore doświadczenie w tym zakresie, więc skontaktujcie się z nimi, aby poznać więcej szczegółów

bizmut

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Podłoga
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Maja, 2023, 02:07:59 »
Witam wszystkich! Jeśli szukacie maszyn do cyklinowania, to z przyjemnością polecam Wam stronę Janser. Mają oni szeroki wybór urządzeń, które są niezbędne podczas tego procesu. Bez względu na rozmiar projektu, Janser ma odpowiednie maszyny, które ułatwią Wam cyklinowanie podłóg. Zapraszam do zapoznania się z ich ofertą.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Podłoga
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Stycznia, 2024, 07:58:03 »
Na pewno warto tutaj  wspomnieć o firmie   Eko Parkiet,  ponieważ  u nich  dostępna jest ter hurne avatara podłoga winylowa  i  różne inne opcje.  Warto  się  im przyjrzeć -   tym bardziej, że bardzo estetycznie wyglądają   i  zapewniają wysoką trwałość, odponość na  uszkodzenia, co jest   bardzo ważne.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1641
    • Zobacz profil
Odp: Podłoga
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Lutego, 2024, 12:37:07 »
Zamawialiście już może taki produkt jak pianka dwuskładnikowa ?