Autor Wątek: lekarz  (Przeczytany 158 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1630
    • Zobacz profil
lekarz
« dnia: 25 Maja, 2023, 10:36:01 »
Cześć. Czy zastanawialiście się już kiedyś może nad takim rozwiązaniem jak praca lekarz pediatra warszawa ?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: lekarz
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja, 2023, 14:51:53 »
Jak często chodzicie na wizyty?

__
skup aut Lublin

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 612
    • Zobacz profil
Odp: lekarz
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwca, 2023, 19:23:14 »
Skoro mowa o zdrowiu, to z tego co wiem onkolmed.pl oferuje pacjentom kompleksową opiekę onkologiczną. Jest to prywatne onkologiczne centrum medyczne na warszawskim Ursynowie. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem stanów przedrakowych, nowotworów oraz powikłań po leczeniu.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 993
    • Zobacz profil
Odp: lekarz
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Października, 2023, 17:17:55 »
A skoro już mowa o lekarzach, to czy orientujecie się może, czy można odwołać wizytę u lekarza bez żadnych konsekwencji? Jeśli tak, to z jakim wyprzedzeniem powinno się to zrobić? Mam wizytę umówioną na grudzień, ale coś mi wypadło i niestety nie będę mogła na nią dotrzeć.

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: lekarz
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca, 2024, 19:45:15 »
Dbajmy o dobro wspólne poprzez odpowiedzialne podejście do naszych wizyt lekarskich. Odwołanie wizyty, na którą nie możemy się stawić, jest małym gestem, który może mieć duże znaczenie dla innych osób oczekujących na pomoc medyczną. Dzięki temu, że pozwalasz innym skorzystać z Twojego terminu, możemy razem skrócić kolejki do lekarzy i umożliwić szybszy dostęp do lekarzy specjalistów dla wszystkich.