Autor Wątek: Wózki widłowe  (Przeczytany 234 razy)

Arek012455

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Wózki widłowe
« dnia: 09 Maja, 2022, 21:40:29 »
Witam, zastanawiacie się, który wózek widłowy powinien znaleźć się na Waszym magazynie? Z tego co wiem to wózki vna przydają się w wąskich przestrzeniach, ponieważ taki wózek pracuje w korytarzach nieznacznie szerszych niż sam wózek. Słyszeliście w ogóle o takich wózkach?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1201
    • Zobacz profil
Odp: Wózki widłowe
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipca, 2022, 20:58:15 »
Myślę, że wózek widłowy w magazynie to podstawa. Raczej jest to nieodłączny element każdego magazynu, bez którego bardzo ciężko by się pracowało. Nam ostatnio popsuł się jeden wózek i zastanawiam się, czy nie skorzystać z wypożyczalni wózków widłowych https://get-a-truck.pl/wynajem-wozkow-widlowych/ . Przez to, że nie mamy jednej maszyny, to efektywność pracy spadła. Czy ktoś z Was korzystał może z takiego wynajmu? Jak Wam się to sprawdziło?

Cymes

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wózki widłowe
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipca, 2022, 21:19:57 »
Ile kosztuje taki nowy wózek?

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Wózki widłowe
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipca, 2022, 20:30:48 »
Jasne, wózki widłowe na pewno są niezbędne w halach czy magazynach. Ale wózki magazynowe dwukołowe również powinny znaleźć się na wyposażeniu, ponieważ są sytuacje kiedy one lepiej się sprawdzają

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Wózki widłowe
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpnia, 2022, 15:07:50 »
Na rynku dostępne są oczywiście różne rodzaje wózków widłowych. Różne są również opony do wózków widłowych. Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie internetowej https://toyota-widlowe.pl/blog/39_opony-do-wozk%C3%B3w-widlowych.html, w którym takie opony zostały właśnie opisane. Jak widać opony pneumatyczne różnią się nieco od opon elastycznych. A z jakich Wy korzystacie?