Autor Wątek: zdrowa żywność  (Przeczytany 683 razy)

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Czerwca, 2022, 23:58:10 »
Czy ktoś z Was kupował kiedyś jakieś wypieki w cukierni PyziPyzi? Słyszałam, że mają smaczne i zdrowe, składające się z domowych i naturalnych składników wyroby cukiernicze, ale wolałabym się upewnić od kogoś z Was. Na ich stronie -  https://pyzipyzi.pl widziałam, że mają bardzo duży wybór, więc na pewno znajdę coś dla siebie, ale wcześniej chciałabym poznać Waszą opinię, ponieważ dużą uwagę przywiązuję do zdrowego odżywiania. :)

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Czerwca, 2022, 19:47:04 »
Też staram się zdrowo odżywiać, to dobry wybór.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1192
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Września, 2022, 14:39:15 »
Co powiecie na wędzarnię w ogrodzie? Jeśli chodzi o wędzenie w wędzarni elektrycznej to myśle, że jest to świetna alternatywa dla kupnego mięsa Bez wątpienia, mogę Wam polecić wędzarnie firmy Fasanio. Zajrzyjcie na ich stronę. Mięso uwędzone samemu jest bez porównania do mięsa sklepowego.

Karilo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Września, 2022, 09:50:00 »
Najlepiej mieć swoje uprawy

Kowos546

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudnia, 2022, 14:35:09 »
Ja ostatnio postanowiłam wyeliminować cukier z mojej diety i na stronie wiking.org.pl przeczytałam artykuł na ten temat. DOwiedziałam się między innymi jakimi produktami można zastąpić własnie cukier. Polecam ponieważ jest to bardzo ważne aby zdrowo się odżywiać.

Ania194

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: zdrowa żywność
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Lutego, 2023, 13:14:34 »
Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://vivomed.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego Centrum medycznego Vivomed, gdzie uzyskacie profesjonalną pomoc lekarską , np. związane z gastroenterologią. Moim zdaniem oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, z pewnością uzyskacie u nich odpowiednią pomoc lekarską.