Autor Wątek: Apteka internetowa  (Przeczytany 323 razy)

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Apteka internetowa
« dnia: 29 Grudnia, 2020, 08:20:52 »
Wczoraj miałem trochę wolnego czasu i znalazłem aptekę internetową Artvigil .Z tej apteki internetowej warto skorzystać bo jest bardzo profesjonalna.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Apteka internetowa
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lutego, 2021, 18:57:46 »
Jeżeli macie problemy z erekcją, to zdecydowanie polecam Wam apteka bez recepty. Jest to strona, na której znajdziecie aptekę internetową z lekami bez recepty, które pomogą Wam zwalczyć Wasz problem. Jest to powszechny problem, więc nie macie sie czego wstydzić.

tourist

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Apteka internetowa
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudnia, 2022, 13:23:58 »
Właściwie to ja sama w aptekach różnego rodzaju rzeczy sprawdzam, ale jeśli mam być szczera, to takie rzeczy jak sprzęt laboratoryjny chemia to mam w ogóle w czarnej magii. To znaczy, że nie znam się na tym, a jednak co nieco powinnam wiedzieć, pracując w aptece. Muszę się rozeznać.

franek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: Apteka internetowa
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpnia, 2023, 20:58:31 »
Zależy mi na aptece, która działa w UK. Jedną taką znalazłem, nazywa się Polskie Leki https://www.polskie-leki.uk/ i faktycznie jest to apteka sprzedająca nasze, rodzime leki. Może znacie jeszcze inną aptekę internetową, gdzie można się tanio zaopatrzyć? Chętnie poczytam Wasze opinie, a przy okazji możecie mi wypisać kilka dobrych suplementów.

myszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Apteka internetowa
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marca, 2024, 11:44:41 »
Myślę, że możesz spróbować zrobić takie zakupy w stacjonarnej aptece sieci DOZ. Oni mają bardzo dobre ceny, dużo niższe niż u konkurencji. To bardzo duża oszczędność.