Forum Turystyczne

Wakacje za granicą => Europa => Wątek zaczęty przez: sopel w 16 Października, 2019, 19:29:51

Tytuł: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: sopel w 16 Października, 2019, 19:29:51
Przygotowuje zestaw sprzetu do wyjazdu w gory zima. Waszym zdaniem bielizna termoaktywna bedzie dobrym wyborem? Prosze o rekomendacje jesli tak.

Pozdro
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: TurboAnna w 20 Października, 2019, 21:15:07
Odpowiednie wyposażenie się na taką okazję będzie kluczowe. Zawsze warto jest szukać trochę wcześniej (poza sezonem) bo taki sprzęt jak narty itp. jest wtedy sporo tańszy. W sieci przecież jest parę większych porównywarek cen więc nie powinno być z tym problemu. Co do samej odzieży termoaktywnej to jak najbardziej warto. W zwykłej kurtce niestety to nie będzie to samo, nawet jak wybierzesz z dość grubą warstwą puchu. Zwyczajnie się w niej ugotujesz, a przecież nie o to chodzi. Zobacz sobie na przykładzie GattaActive - https://gattaactive.pl/pl/ na jakiej zasadzie jest to zrobione. Taka inwestycja z pewnością zwiększy Twój komfort, to jest bezcenne.
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: KrzysztofReport w 03 Czerwca, 2021, 11:25:28
W sumie taka bielizna sportowa na pewno jest dość ważnym wyborem i muszę przyznać, że moja żona również zaczęła się za nią rozglądać. Muszę przyznać, że także całkiem niedawno ja miałem okazję czytać na stronie https://magazynkobiet.pl/jaki-stanik-sportowy-do-duzego-biustu/ jaki właśnie sportowy stanik najlepiej jest wybrać do dużego biustu.
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: borer.darlene w 04 Czerwca, 2021, 12:12:56
Taka bielizna się świetnie przydaje na różne sportowe wypady.
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: whegmann w 07 Czerwca, 2021, 13:31:53
Zastanawiam się nad zakupem takiej. Dużo jeżdżę na rowerze :)
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: JacekPol w 14 Czerwca, 2021, 11:09:03
Myślę, że tutaj akurat mogę polecić Wam świetny sklep internetowy Valetta w którym będziecie mogły znaleźć mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o bieliznę nocną jak komplety oraz body koronkowe na Valetta.pl w różnorodnych wzorach i jednocześnie kolorach. Warto sprawić sobie coś takiego i zaskoczyć swojego partnera :)
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: SetteroPiotr w 14 Października, 2021, 09:02:10
Pracuje jako spawacz w budynku, który nie ma ocieplania. Zimą jest prawie nie do wytrzymania i bez termoaktywnej odzieży się nie obejdzie. Taką znalazłem na https://www.google.im/url?q=https://otherlife.pl/ (https://www.google.im/url?q=https://otherlife.pl/) i dzięki tym ciuchom, czuje się jakby było lato :)
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: coralie47 w 14 Października, 2021, 12:42:07
Taka bielizna na pewno przyda się na wyprawę w góry. Pozdrawiam! :D
Tytuł: Odp: Bielizna termoaktywna
Wiadomość wysłana przez: KrzysztofReport w 24 Marca, 2022, 16:32:16
Taka bielizna jest bardzo ważna jeśli chodzi o wyjście na zewnątrz ale muszę dodać, że również wygodne piżamy (https://bohomoss.com/pl/menu/pizamy/pizamy-damskie-154.html) jak dla mnie są czymś ważnym. Ja jestem zdania, że jak najbardziej w przypadku gdy chcemy miło spędzać noc to na pewno taka właśnie piżama będzie bardzo istotnym wyborem.