Autor Wątek: Catering dietetyczny  (Przeczytany 489 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Catering dietetyczny
« dnia: 19 Maja, 2021, 20:54:12 »

Zastanawiam się, czy catering fit to dobre rozwiązanie dla osób na diecie? Można żyć tylko na tym jedzeniu w pudełkach, czy jednak podjada się między posiłkami?


JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwca, 2021, 20:08:20 »
Catering Warszawa moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać a cierpią na chroniczny brak czasu. Jednak jak wiadomo może wiązać się to ze sporymi kosztami. Ja mam ten komfort, że mogę sobie sama gotować. Przede wszystkim obsługa na czas, ceny racjonalne i jednocześnie efekty są naprawdę zadowalające bo u mnie to już ponad -7kg w dół :)

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1295
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwca, 2021, 14:13:05 »
Jeśli chcecie wprowadzić sobie jakąś codzienną zdrową dietę to polecam wybrać Catering dietetyczny Olsztyn  oni dostarczą wam dobre świeże ale przede wszystkim zdrowe posiłki. Macie wiele możliwości do wyboru na pewno wybierzecie dietę idealną dla siebie. Polecam.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maja, 2022, 18:44:08 »
oczywiście sam catering dietetyczny jak dla mnie jest również bardzo fajnym wyborem i jestem zdania, że właśnie dlatego warto jest się nim zainteresować. Muszę przyznać, ze ja najchętniej korzystam z oferty https://dziewiataplaneta.pl/ i myślę, że tak pysznych oraz zarazem dietetycznych dań jeszcze nie miałem okazji jeść.

enzo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maja, 2022, 15:03:05 »
Spotkałem się w swoim środowisku z bardzo przychylnymi opiniami na temat cateringu dietetycznego od firmy Light Catering, która dostarcza posiłki do wielu miejsc w Polsce. Na ich stronie można zapoznać się z piętnastoma różnymi planami dietetycznymi, z których nie sposób wybrać dobrego dla siebie. Brak czasu i rosnąca nadwaga chyba mnie przekonają do skorzystania z ich oferty.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja, 2022, 09:17:26 »
Hej, moim zdaniem takie jedzenie w zupełności wystarczy, a czasami nawet nie można tego wszystkiego przejeść. Oczywiście, wszystko również zależy od tego gdzie zamówisz catering i jaką opcję menu wybierzesz. Ja polecam tę ofertę https://fitking.pl/elk/ . Mają kilka diet do wyboru.

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Czerwca, 2022, 12:14:56 »
Kiedys co prawda zamawialam sobie diete pudelkowa, ale nie bardzo sie to u mnie sprawdzilo wiec odpuscilam. Obecnie jestem na diecie opracowanej typowo dla mnie, przez pania dietetyk z kliniki leczenia otylosci w szpitalu medicover.Jem tyle ile trzeba, to co lubie, nie podjadam :) no i chudne!

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1819
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Czerwca, 2022, 02:05:47 »
Witam,jaki catering dietetyczny wybrac,by byl z dowozem do mojego miasta? Mieszkam w mniejszym mieście na mazurach,dlatego nie wiem, czy jakaś firma obsługuje mój teren. https://dietyzchatki.pl/dowozy Co sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie i wszystkie polecenia. Jaką dietę warto wybrać? Zapraszam do dyskusji.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lipca, 2022, 16:56:56 »
Jak najbardziej sam catering dietetyczny jest świetną opcją i ja jeszcze muszę dodać, że jakiś czas temu także stałam przed dylematem na co się zdecydować. W końcu wybrałem catering dietetyczny z https://dziewiataplaneta.pl/ i dziś już wiem, że właśnie ten wybór był jak najbardziej właściwy. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko go każdemu polecić.

obie.gerhold

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • kurs dolara
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Lipca, 2022, 18:54:04 »
Taki catering dietetyczny to trochę coś jak cola zero, czyli traci cały sens. Takie mam zdanie.

czesiek5554

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipca, 2022, 10:38:28 »
Od wielu miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony.

Łeba taxi

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Marca, 2024, 16:31:04 »
Jeżeli  chodzi o  catering lunch menu , który  zapewni waszym  pracownikom i  wam  smaczne  posiłki. To  według mnie  tutaj doskonale się sprawdzi Lunch  Service. Przede wszystkim  mają bogate i smaczne  potrawy,  a dwa też cennik niewygórowany.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1643
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Marca, 2024, 10:24:22 »
Ogólnie też dużo osób zachwalało sobie catering na imprezę w domu , a wy co o tym sądzicie?

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Catering dietetyczny
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Marca, 2024, 09:45:02 »
No ja uwazam, ze dieta pudełkowa jest dobrą opcją na zaoszczędzenie czasu i dopilnowanie tego, aby odżywiać się zdrowo.