Autor Wątek: odpady pobudowlane białystok  (Przeczytany 326 razy)

Aga98

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 482
    • Zobacz profil
odpady pobudowlane białystok
« dnia: 27 Stycznia, 2023, 10:45:05 »
Potrzebna mi firma, która posprząta odpady pobudowlane białystok. Możecie mi jakąś polecić?

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1322
    • Zobacz profil
Odp: odpady pobudowlane białystok
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lutego, 2023, 19:57:30 »
Ja chcę wam polecić stronę na której są wszystkie potrzebne informacje na temat sprawozdania bdo jeśli należycie do rejestru BDO to powinniście sprawdzić i troszkę poczytać na ten temat. Tam są pomocne informacje i oferta firmy która się tym zajmuje.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: odpady pobudowlane białystok
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego, 2023, 11:33:50 »
W skład takich odpadów może również wchodzić grunt zanieczyszczony. Dzieje się tak wtedy, kiedy budynek był stawiany właśnie na takim zanieczyszczonym różnymi substancjami gruncie. Firma Schüttflix zajmuje się również transportem takiego gruntu.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1668
    • Zobacz profil
Odp: odpady pobudowlane białystok
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia, 2023, 10:52:46 »
Co powiecie na takie rozwiązanie jak wymiana gruntu ? Właśnie sama mam w planach nawiązać współpracę z tą firmą, ponieważ z tego co słyszałam to usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie i w dobrej cenie

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
Odp: odpady pobudowlane białystok
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Kwietnia, 2023, 07:01:47 »
No powiem wam, że ja właśnie zaczęlam się zastanawiać nad tym, jak skutecznie pozbyć się pozostałości po silkionie. A jest ich dość sporo. Na szczęście, na tej stronie https://megaremonty.pl/jak-pozbyc-sie-pozostalosci-po-silikonie_yxaq.a znalazłam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: odpady pobudowlane białystok
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpnia, 2023, 18:32:12 »
Niedawno zastanawiałem się, gdzie mogę dostać dobre deski tarasowe w rozsądnej cenie. Mój przyjaciel powiedział mi, że strona Siekierki ma szeroką gamę takich produktów i jestem ciekawa czy wy kiedykolwiek korzystaliście z ich oferty. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna.