Autor Wątek: Filmy przez internet  (Przeczytany 373 razy)

Uriev67

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Filmy przez internet
« dnia: 23 Listopada, 2020, 09:07:58 »


iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Filmy przez internet
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lutego, 2021, 11:53:00 »
Wiadomo że jeśli chcesz oglądać bez przeszkód filmy przez internet to musisz mieć najszybszy internet , najlepiej jeśli to będzie światłowód z symetrycznym łączem :)

pola88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Filmy przez internet
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca, 2021, 11:34:09 »
Myślę, że najlepszą opcją będzie subskrypcja platformy WP Pilot. Nie wiążesz się długoterminową umową i w każdej chwili możesz zrezygnować. Masz dostęp do różnych kanałów polskich i zagranicznych, a co za tym idzie, do duże bazy filmów i seriali. Oglądasz na różnych urządzeniach w zasadzie gdzie chcesz i kiedy chcesz. Jeśli masz ochotę wypróbować to kliknij tu https://pilot.wp.pl/landing-page/starter-plus-free/?utm_source=brandle&utm_medium=referral&utm_campaign=ramowka_wiosenna_2021 . Pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS możesz wypróbować przez 7 dni zupełnie za darmo.

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Filmy przez internet
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maja, 2021, 09:01:52 »
Jeśli chcecie swobodnie oglądać filmy przez internet, to warto zadbać o to aby ten internet był dobry i szybki. Myślę, że decydując się na Światłowód wrocław nie pożałujecie. Ja korzystam z tego rozwiązania już drugi miesiąc i bardzo sobie chwalę.

bedinss42

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Filmy przez internet
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maja, 2021, 17:39:42 »
Wydaje mi się, że takie filmy to naprawdę spoko opcja, tylko nie wiem czy jest to legalne