Autor Wątek: Jaki internet gdy nie ma światłowodu  (Przeczytany 511 razy)

bartek131

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • Warszawa
Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« dnia: 17 Września, 2021, 15:33:25 »
Chociaż wiele osób myśli o kablach światłowodowych https://swiatlowod.net.pl jako używanych w telekomunikacji, w rzeczywistości są one idealne do światłowodowego połączenia internetowego. Są one również nazywane optycznymi połączeniami internetowymi. Powodem tego jest to, że mają one podobne właściwości jak włókna światłowodowe. Kable te mają również zdolność do przesyłania sygnałów o większej szerokości pasma. Oznacza to, że mogą przesyłać większe ilości danych z większą prędkością niż zwykłe kable.

daniella35

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września, 2021, 12:51:09 »
Również zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego internetu. Jakie posiadacie i od jakiego dostawcy?

topaz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudnia, 2021, 16:52:42 »
Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez stałego dostępu bez internetu. Najważniejsze jest to, aby był szybki i się nie zacinał. Obecnie ofert jest mnóstwo, więc każdy z powodzeniem znajdzie najlepsze rozwiazanie dla siebie. Ja mam  Internet Wrocław bez umowy i naprawdę sprawdza się znakomicie.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia, 2021, 12:38:36 »
Internet radiowy? Oczywiście, że nie wszędzie dociera światłowód ale to nie znaczy, że solidne firmy dostarczające internet nie mają na to rozwiązań. W Małopolsce polecam zapoznać się z ofertą Fiberlink - dostarczają również internet w technologii radiowej co jest świetną alternatywą dla łącza kablowego.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1795
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lutego, 2022, 14:32:07 »
Witam, jaki pakiet Internetu wybrac? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami,zalezy mi na tym,by pakiet byl zadowalający dla mnie i wspolpracownikow. Co sądzicie o tym dostawcy https://panwybierak.pl ? Co o tym myslicie? Będę bardzo wdzięczna za polecenia.

Ania194

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwietnia, 2022, 17:01:40 »
Czy posiadacie swoje ulubione portale informacyjne, które regularnie odwiedzacie? W dzisiejszych czasach praktycznie każdy korzysta z internetu, jednak niewiele osób wykorzystuje jego pełnie możliwości, dlatego polecam Wam sprawdzić https://fastinternet.pl .

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia, 2022, 12:33:35 »
Wydaje mi się, że jest sporo możliwości teraz na to i dostawców internetu jest coraz więcej.
Dla mnie oferta https://nagrodaveritatissplendor.pl/firma/autoryzowany-partner-netii-kup-uslugi wydaje się atrakcyjna i ogólnie pod względem ceny nie wygląda to najgorzej. Sprawdźcie i sami dajcie znać co sądzicie odnośnie tej oferty :D

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maja, 2022, 17:09:15 »
Nie wiem ale powiem że kiedy nie miałam światłowodu mój internet miał dość marny zasięg a teraz ten światłowód od inea śmiga jak złoto! Nie wyobrażam sobie teraz tego nie mieć, dobrze że się zdecydowała na zmianę operatora bo teraz w pełni mogę ze wszystkiego w końcu korzystać

Arek212367

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maja, 2022, 09:21:31 »
Zwyczajny internet w takim razie pozostaje.

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Jaki internet gdy nie ma światłowodu
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Czerwca, 2022, 15:32:12 »
Warto przewertować oferty lokalnych dostawców usług. Nie wszędzie jest przecież opcja pociągnięcia światłowodu. jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrej firmy to warto sprawdzić Elpos. Szeroki wybór pakietów, monitorowanie sieci przez 24 godziny na dobę.