Autor Wątek: Kawa  (Przeczytany 1690 razy)

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1011
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lutego, 2022, 12:50:29 »
Ja muszę przyznać, że jestem wielką miłośniczką kawy :) Wypijam kilka filiżanek dziennie, praktycznie każdego dnia :) Nie wyobrażam sobie poranka bez pysznej kawusi ;) Ostatnio w ręce wpadła mi kawa ziarnista smakowa o smaku orzechowym i muszę przyznać, że jest całkiem niezła. A Wy, mieliście okazję pić taką kawę smakową? Jeśli tak, to o jakim smaku? Jak wrażenia?

krzysiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • turystyka i wyprawy rowerowe
Odp: Kawa
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lutego, 2022, 21:11:14 »
kawa najlepiej smakuje zimą w górach gdy rano się wstaje z namiotu :D


https://centrumkolarskie.pl

marysia.355.

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lutego, 2022, 22:22:28 »
Staram się ograniczyć picie kawy do max 2 filiżanek dziennie, ponieważ czasami przeginam. Jest ciężko, ponieważ bardzo lubię kawę

KasiaStan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Marca, 2022, 12:37:20 »
W górach najlepiej smakuje świeżo mielona Kawa 100% arabica. Zatem podczas wycieczki nie zapomnijcie podczas pskowania o turystycznym młynku do kawy.

KasiaStan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Marca, 2022, 14:07:37 »
Kawa 100% Arabica najlepiej smakuje w podóży. Filiżanka świeżo zmielonej kawy, gdzieś na górskim szlaku bądź na plaży. Jesli nie chcesz zabierać ze sobą sprzętu do parzenia kawy watro w Internecie przejzieć listę miejsc, które prowadzą kawiarnie w malowniczych miejscach.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Marca, 2022, 01:08:18 »
Witam, niedawno się przeprowadziłam i jeszcze gromadzę zapas kubkow i innych w kuchni. Teraz myślę o zakupie pięknych filiżanek do kawy. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://home-you.com/pl/jadalnia/kawa-herbata/filizanki Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze komentarze o zakupach w sieciówkach.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1117
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Kwietnia, 2022, 17:19:49 »
Poniekąd samo picie kawy mi osobiście sprawia bardzo wielką przyjemność i jestem zdania, że jak najbardziej takie kwestie są niezwykle ważne, aby wiedzieć która kawa jest tym najlepszym wyborem. Muszę dodać, że ja jestem wielkim zwolennikiem kawy w kapsułkach z https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original i jestem zdania, że jak najbardziej fajnie jest wiedzieć któy smak dla nas jest najlepszym wyborem.

chelsea54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Kwietnia, 2022, 09:54:16 »
Ja polecam Nescafe

beata194

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Kwietnia, 2022, 14:43:22 »
Ja pracowałam kiedyś w kawiarni to piłam tam 5-6 kaw dziennie, przez tydzień, potem nawet jednej nie dałam rady wypić, odrzuciło mnie totalnie...

nola93

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Kwietnia, 2022, 21:35:57 »
Uwielbiam kawę.

Kazikdobry

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Kwietnia, 2022, 11:38:59 »
Też jestem kawoszem - piję ją na różne sposoby!
Niestety kawa wypłukuje magnez - często przez to mam skurcze mięśni dlatego suplementuję się magnezem i innymi witaminami.
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.thefight.pl/witamina-c-jaka-wybrac/

ujast

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Kwietnia, 2022, 11:14:57 »
No a ja bardzo lubię kawę mrożoną. Pozdrawiam! :D

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1296
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Maja, 2022, 18:54:23 »
Koniecznie sprawdźcie na stronę kawa włoska  to sklep internetowy z kawą i herbatą z całego świata. Moim zdaniem warto zerknąć i się z ich ofertą zapoznać. Ja kupiłam u nich właśnie kawę z Włoch. To naprawdę super smaczna aromatyczna kawa. Polecam

schowalter.melisa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Maja, 2022, 14:52:50 »
Ja lubię pić kawę, ale tylko z mlekiem. Pozdrawiam! :D

lorire

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
Odp: Kawa
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Maja, 2022, 16:05:48 »
Najlepszym miejscem do zakupu smacznej i aromatycznej kawy jest palarnia kawy warszawa i bardzo polecam odwiedzić to miejsce, nie będziecie zawiedzeni. Zamówienie oczywiście można złożyć online :)