Autor Wątek: niszczenie dokumentacji firmowej  (Przeczytany 81 razy)

bizmut

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
niszczenie dokumentacji firmowej
« dnia: 28 Września, 2023, 10:55:22 »
Cześć! Dziś jestem tutaj, aby podzielić się moim doświadczeniem z korzystania z usług niszczenia dokumentacji firmowej oferowanych przez ProArchiv.pl. To firma, która doskonale rozumie potrzeby biznesu i potrafi dostosować się do wymagań RODO.


GoldenShark

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: niszczenie dokumentacji firmowej
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września, 2023, 14:54:18 »
Takie niszczenie dokumentacji to jest wspaniała sprawa. Ja takie rzeczy to ja uwielbiam. To jest opcja naprawdę wspaniała, jak dla mnie. To jest opcja wspaniała.
___________________________________________________________
zielonatablica.pl/tematy-prac-licencjackich-z-dietetyki/

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1819
    • Zobacz profil
Odp: niszczenie dokumentacji firmowej
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopada, 2023, 23:42:14 »
W dzisiejszych czasach większość firm udostępnia swoje pliki bez większych zabezpieczeń zarówno doradcom, jak i klientom, partnerom biznesowym, inwestorom i nie tylko. Dzieje się tak nawet podczas kluczowych procesów, np. przejęcia firmy, fuzji czy restrukturyzacji. Zebrane dane przechowywane są w ogólnodostępnej chmurze, która nieodpowiednio zabezpieczona nie jest właściwym miejscem do przechowywania poufnych plików. Problem nie leży jednak tylko w tym, że chmura czy związane z nią usługi są źle zabezpieczone, lecz również w niewiedzy użytkowników. Hasła zapisane na kartce, logowanie się do chmury z domowych urządzeń, nie zwracanie uwagi na przesyłane pliki — to tylko kilka z wielu czynników ryzyka, które wynikają z nieświadomości pracowników. Polecam poczytać http://zoneweb.pl/firmowe-dane-w-chmurze-czy-przechowywane-w-ten-sposob-pliki-sa-bezpieczne/