Autor Wątek: Skuteczna dieta  (Przeczytany 3347 razy)

ckerluke

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Kierowca
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lipca, 2021, 14:44:59 »
A jakie macie zdanie odnośnie cateringów dietetycznych?

sjerde

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpnia, 2021, 11:44:39 »
Skuteczna dieta to dieta zdrowa.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Sierpnia, 2021, 10:16:18 »
Dieta jest skuteczna tylko wtedy gdy dodamy do niej jakieś ćwiczenia. Samo jedzenie nie zrzuci nam zbędnych kilogramów. JA w domu mam kilka sprzętów do ćwiczeń ze strony https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html dzięki którym udało mi się w miesiąc zrzucić jakieś 5 kg. Tylko trzeba regularnie ćwiczyć

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sierpnia, 2021, 18:34:41 »
A co z kolacją? Czy warto jeść jakiś posiłek przed snem? Czy lepiej  głodować? Czy może jakieś mniejsze porcje czegoś zjeść? Właśnie znalazłam artykuł na ten temat tutaj https://arturtopolski.pl/jak-schudnac-kolacja-odchudzanie-3 i planuje go przeczytać. Poznam też wasze zdanie na ten temat...

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 872
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Września, 2021, 14:02:04 »
Skuteczna dieta to pojęcie względne i dla każdego oznacza co innego. Dla mnie okazała się to dieta norweska, a tutaj https://scandinavia.com.pl/dieta-norweska-jadlospis-opinie-efekty-menu/ możecie poczytać trochę więcej na temat tej diety, sprawdzić jadłospis i przeczytać opinie innych użytkowników.

Lauranis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Października, 2021, 18:58:29 »
Najważniejsze to kontrolować, sprawdzać na bieżąco postępy w odchudzaniu. Jak będziecie widzieć jak z każdym tygodniem coś wam spada z wagi to na pewno was to zmotywuje. Tak waga łazienkowa mechaniczna na pewno się przyda. Ja to się waże codziennie.

Vipos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Października, 2021, 10:12:43 »
Każdemu inna dieta spasuje

Olek65

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Listopada, 2021, 18:54:16 »
Moim zdaniem dobra dieta to po prostu dieta standardowa, która jest tak przemyślana by zapewniała zbilansowany posiłek. Ważne jest to by pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości witamin oraz składniki mineralne. Sporo osób zapomina o warzywach i owocach nadmiernie skupiając się na węglowodanach. Ciekawie dieta standardowa jest opisana na przelomwodzywiwaniu.pl

Kołecki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Listopada, 2021, 09:44:46 »
Ważne aby dieta była skuteczna oraz co najważniejsze zdrowa!

nya17

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Listopada, 2021, 10:38:09 »
Nie wiem, czy słyszeliście o czymś takim jak gainery i bulki. Są to wspomagacze wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Na stronie internetowej https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/gainery-i-bulki/ możecie znaleźć na przykład wysokiej jakości koncentrat białka serwatki. Ich produkty zawierają węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ich suplementy diety i odżywki dla sportowców zawierają również kompleks witamin.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 872
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Listopada, 2021, 14:15:09 »
A jak zapatrujecie się na słodycze? Pytam, bo takie rzeczy jak dżem z wyciskarki to po prostu dla mnie coś wspaniałego i nie mogę się powstrzymać. Naturalne, ale bardzo dobre. Polecam Wam spróbować ;)

Olexander1983

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Listopada, 2021, 22:14:16 »
Skuteczna dieta jest wtedy gdy ustala nam ją dietetyk.

lorire

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Listopada, 2021, 15:05:21 »
Dieta przede wszystkim powinna być zdrowa i zbilansowana, jeśli tak będzie to waga również będzie prawidłowa. Z mojej strony polecam zwrócić uwagę na
 wyciskarki kuvings , bo można dzięki nim samodzielnie produkować soki z warzyw i owoców. Są one o niebo zdrowsze od tych, które można znaleźć w sklepach i są swoistą bombą witaminową

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 559
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Grudnia, 2021, 08:33:14 »
Różne są te diety. Ja poczatkowo chciałam gotować na własną rękę, ale niestety ze względu na pracę, to różnie z tym bywa. Obecnie jestem na diecie pudełkowej i bardzo sobie chwalę. Z polecenia wybralam https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/marki i byl to strzał w dziesiątkę. Nie sądziłam, że dieta odchudzająca może być tak smaczna.

Anioł

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Skuteczna dieta
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Grudnia, 2021, 10:03:12 »
Musi być przede wszystkim smaczna i zdrowa ;)