Autor Wątek: Świetne drinki na imprezę  (Przeczytany 832 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Świetne drinki na imprezę
« dnia: 22 Listopada, 2019, 15:57:12 »


zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lutego, 2021, 12:50:00 »
Dobry drink to podstawa każdej imprezy. Na pewno dobrze by było, aby nie był on skomplikowany w przygotowaniu, ale zniewalał smakiem. Jeśli szukacie bardzo ciekawego i rozgrzewającego zestawu, który jest pyszny to rum z czekoladą komponują się świetnie. Na stronie https://syropybarmanskie.pl/28-rum-z-czekolada znajdziesz bardzo fajne inspiracje smakowe. Są szybkie i proste.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 993
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego, 2021, 19:57:16 »
Jeśli właśnie organizujecie imprezę, na przykład z okazji urodzi, to na pewno przydadzą się Wam również jakieś dekoracje, na przykład balony. Ja ostatnio widziałam spory ich wybór w sklepie internetowym https://happenings.pl/balony-na-urodziny, polecam więc się tam rozejrzeć ;) Nie pożałujecie ;)

walter1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Prywatny Detektyw Łódź
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwietnia, 2021, 16:03:00 »
tu sa dobre soki do drinków

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1858
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwietnia, 2021, 18:44:02 »
Na imprezie na pewno powinny być bardzo dobre balony. Dlatego warto skorzystać z bardzo dobrej oferty http://www.omegabis.com.pl/ .Ja z tej oferty skorzystałem.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marca, 2022, 20:43:02 »
Na pewno przyda wam się nieco inspiracji ;). A wiem, gdzie możecie się rozglądać za przepisami... A mam tutaj na myśli serwis Drinkomania - bo tam znajdziecie najlepsze przepisy na drinki, jak i koktajle.   Tam możecie znaleźć coś idealnego dla siebie, bo propozycje tych trunków są zróżnicowane.

vivienna83

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 194
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maja, 2022, 22:36:34 »
Zamiast drinków może lepsza będzie szybka nalewka malinowa? Moim zdaniem domowy alkohol jest o wiele smaczniejszy, poza tym można zaimponować gościom. Nie wiem czy wiecie, że nalewki można robić nawet z mrożonych owoców, więc nawet, jeśli nie ma sezonu na konkretne owoce to nic straconego!

georgette.bode

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Świetne drinki na imprezę
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lutego, 2024, 12:34:10 »
Drinki – alkoholowe bądź też bezalkoholowe – są nieodłącznym elementem wielu spotkań towarzyskich i imprez. Od eleganckich przyjęć po spontaniczne spotkania ze znajomymi – wymienić można wiele okazji do degustacji orzeźwiających napojów. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką bazy do drinków.