Autor Wątek: Nowoczesny ogród  (Przeczytany 3132 razy)

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1804
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Listopada, 2022, 08:52:41 »
Jakiego sprzętu używacie do pielęgnacji ogrodu? Powoli przymierzam się do przygotowania ogrodu na zimę i chciałabym ułatwić sobie pracę, aby była przyjemna i sprawnie poszła. Zależy mi na tym, aby w pierwszej kolejności zabezpieczyć drzewa owocowe na przyszły sezon. Korzystacie z takich sekatorów https://sklep.wolf-garten.pl/reczne-narzedzia-i-rekawice/sekatory-teleskopowe.html ? Z chęcią poznam wasze opinie na ich teat.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Listopada, 2022, 14:15:38 »
Dzisiaj nie ma problemu, bo można sobie naprawdę przepięknie zaaranżować ogród. Ważne jest jednak odpowiednia pielęgnacja, nawozy  itd. Aby faktycznie tak wszystko pięknie rosło w nim i ładnie wyglądało. Także o takich rzeczach trzeba pamiętać...

Zosia44

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 348
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Grudnia, 2022, 17:02:21 »
W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu, ponieważ staram się, aby prezentował się jak najlepiej.

jak odzyskać kobietę

nadiaaaa333

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Stycznia, 2023, 10:32:07 »
Dla mnie ogród to także godziny pracy w nim spędzone, ale to dla mnie także relaks.Pracując w ogrodzie relaksuję się- dokładnie tak to wygląda

abudabi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Lutego, 2023, 15:46:30 »
trzeba mieć na to czas,a dziś o to cięzko. Zobacz sobie jak zrobić ogród zimowy dzięki https://grako.pl/do-ogrodu/oslony-ogrodow-zimowych/ która specjalizuje się w tego typu sprzedaży, aranżacji i montażu.
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego, 2023, 12:22:51 wysłana przez abudabi »

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Marca, 2023, 18:31:47 »
Faktycznie, możliwości jest wiele :) Ja słyszałam nawet nawet, że niektórzy mają u siebie wędzarnie ogrodową, nad czym i sama się zastanawiam. Przeglądając jedną z firm Fasanio widziałam nawet, że taka maszyna do wędzenia jest w całkiem fajnej cenie. Dajcie znać co o tym myślicie?

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Marca, 2023, 10:59:46 »
Potrzebna mi jest dobraj jakości farba szara do drewna na zewnątrz. Jaką polecacie? Najlepiej, żeby była wydajna i dobrze się rozprowadzała, żeby z malowaniem poradził sobie także laik. Możecie też ewentualnie napisać, jaki farb lepiej unikać.

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Kwietnia, 2023, 14:54:55 »
Dla mnie ogród jest miejscem relaksu, w szczególności w te cieplejsze dni. Dlatego ważnym aspektem było stworzenie altanki. Jeśli i wy rozważacie stawianie takiego obiektu w swoim ogrodzie, pamiętajcie o zakupie dobrych jakościowo materiałow, jak np te https://e-armet.pl/pl/c/Podstawy-slupa-z-regulacja/202 podstawy slupa, ktore wbija się do gleby.

rosella.bartell

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Kwietnia, 2023, 09:19:18 »
Gdzie kupię ładne meble ogrodowe?

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 611
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Kwietnia, 2023, 14:08:19 »
Jeśli chcecie odnowić wygląd swojego ogrodu, to myślę, że bez problemu znajdziecie ciekawe propozycje na stronie https://www.jurand.org/kategoria/wodniczki/  bardzo zróżnicowany wybór. Ceny są całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę jakość wykonania takich produktów. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni.

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Kwietnia, 2023, 10:18:42 »
Warto tez pomyslec o miejscu na ewentualne plony, czy chociazby sprzet i narzedzia. Znajomy postawil na  piwnice ogrodowe kalisz i sobie bardzo chwali solidna uzytkowa konstrukcje, ktora umozliwia zabezpieczenie wszystkiego :)

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1804
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Maja, 2023, 20:39:43 »
Moim zdaniem stół piknikowy https://www.lawkaogrodowa.pl/stoly jest doskonałym dodatkiem do nowoczesnego ogrodu, zapewniającym wygodne i funkcjonalne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Jego łatwość użytkowania, mobilność, trwałość, estetyka i wielofunkcyjność sprawiają, że stół piknikowy staje się praktycznym rozwiązaniem, które zachęca do spędzania czasu na zewnątrz i cieszenia się urokami naszego ogrodu.

bizmut

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Maja, 2023, 04:26:19 »
Jeśli chcecie dbać o środowisko i oszczędzać wodę, to polecam zainstalować system zbiorników na deszczówkę. Na stronie system zbiorników na deszczówkę znajdziecie zestaw "Komfort Set", który oferuje wygodne i kompleksowe rozwiązanie.

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Maja, 2023, 12:36:34 »
A jaki impregnat do drewna sosnowego moglibyście mi polecić? mam w planach budowę małej altany na ogrodzie i nie wiem właśnie czym zabezpieczyć drewno. Najlepiej jakby to był impregnat już z kolorem, żeby takie 2w1 było. Co Wy stosowaliście i dobrze się sprawdziło? Nie będzie to duża altana, więc mogę pozwolić sobie na zakup dobrego impregnatu.

DreamsCreator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesny ogród
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Sierpnia, 2023, 15:57:29 »
Takie nowoczesne ogrody są świetne. Wspaniale one wyglądają nocą.
__________________________________-
pracemagisterskiewarszawa.pl/prace-licencjackie-ogloszenia

 


Polecamy: