Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - linda

Strony: [1]
1
Europa / Odp: Pomysł na wakacje
« dnia: 20 Marzec, 2019, 08:40:36 »
Ja jestem fanką wakacji w Polsce. Jest wiele pięknych miejsc wartych zobaczenia. Na przykład Nowy Sącz. Jakiś czas temu spędzałam tam kilka dni w Villi Beata na ul. Zawiszy Czarnego 12 D. I muszę przyznać, że był to przyjemny czas. Sama villa bardzo wygodna, a miasto ma wiele do zaoferowania. Gdybyście wybierali się w okolice, to tu bliższe namiary na nocleg https://www.nocleginowysacz.pl/

2
Biura podróży / Odp: Pozyczka na wyjazd
« dnia: 05 Marzec, 2019, 12:26:18 »
Minimum formalności jest zawsze przy pożyczkach bez BIK. Mam tu na myśli takie https://kredytolog.com/pozyczki-pozabankowe.html pożyczki. Formalności ograniczone są do minimum. Zarówno wniosek jak i odpowiedź  - wszystko załatwia się online. W zasadzie kilka minut i mamy pieniądze.

3
Najlepsze miejsca / Odp: Jak urządzić salon
« dnia: 02 Styczeń, 2019, 09:25:02 »
Ja lubię meble nowoczesne, ale takie bez przesady. Dla mnie salon musi być komfortowy. Takie https://www.promarkmeble24.pl/category/zestawy-wypoczynkowe zestawy wypoczynkowe się sprawdzają. I są moim zdaniem ponadczasowe - nowoczesne, ale nie industrialne.

4
Europa / Odp: Turystyka rowerowa, górska!
« dnia: 18 Listopad, 2018, 14:02:03 »
Rowerem w górach? Fajnie. Nigdy nie próbowałam. Słyszałam też, że modna staje się wspinaczka górska. Powstają nawet specjalne sklepy jak ten http://ratwork.pl/, gdzie można nabyć profesjonalny sprzęt do wspinaczki. Uprawiacie sami a,bo znacie kogoś, kto ma doświadczenie we wspinaczce?

5
Najlepsze miejsca / Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
« dnia: 31 Lipiec, 2018, 10:45:46 »
Ja zazwyczaj kupuję meble w sklepie stacjonarnym, aczkolwiek nie miałabym problemów z zamawianiem ich z internetu. Niedługo planuję instalację garderoby i właśnie zastanawiam się, czy nie skupić się na poszukiwaniach w internecie. Co o tym myślicie? https://www.kupujemymeble.pl/garderoby.html

6
Dużo importujemy, i jest na tym imporcie oparta spora część naszej produkcji. Ostatnio spora partia materiału utknęła i mieliśmy problem z ciągłością produkcji. Zawiniły procedury, a w zasadzie ich nagła zmiana. Szukam rozwiązania, jakiejś agencji, customs agency, specjalizującej się w obsłudze takich procesów. Kto? Coś?

7
Najlepsze miejsca / Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
« dnia: 03 Lipiec, 2018, 11:05:34 »
Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie częściej kupujecie meble. W sklepach online jak ten http://martimeble.pl/ czy raczej w sklepach stacjonarnych. Chciałabym zamówić duży narożnik. W sieci jest większy wybór, ale trochę boję się o dostawę. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

8
Najlepsze miejsca / Apartamenty - agencje nieruchomości Warszawa
« dnia: 27 Czerwiec, 2018, 20:39:17 »
Witam. Myślałam o rozkręceniu biznesu - apartamenty na wynajem. Dlatego chciałabym kupić kilka nieruchomości w Warszawie. Najlepiej w trakcyjnych lokalizacjach. Znacie jakieś agencje nieruchomości w Warszawa, które pomogą mi znaleźć odpowiednie miejsca i sfinalizować transakcje?

Strony: [1]