Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KamilZa

Strony: [1]
1
Najlepsze miejsca / Odp: Herbaty
« dnia: 23 Czerwiec, 2019, 15:32:27 »
Jeżeli chodzi o mnie to mi najbardziej smakuje herbata zielona. Taką herbatę przygotowuję sobie przy użyciu specjalnego dzbanka z zaparzaczem, który kupiłem ostatnio na https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/kawa-i-herbata/dzbanki-i-imbryki . Etap parzenia herbaty jest bardzo ważny i ma znaczny wpływ na jakość smaku, a także uwalnianie się z liści drogocennych składników, które odpowiadają za właściwości zdrowotne herbaty. Zdecydowanie polecam zwracać zawsze uwagę na odpowiedni sposób oraz czas parzenia tego napoju.

2
Najlepsze miejsca / Odp: Meble kuchenne
« dnia: 14 Maj, 2019, 14:09:49 »
Oprócz odpowiednich mebli kuchennych w kuchni powinny się też znaleźć niezbędne akcesoria, które używane są na co dzień do przygotowywania jedzenia. Mowa tu m.in. o wszelkich naczyniach, sztućcach oraz sprzęcie AGD np. tosterze, mikserze https://duka.com/pl/agd/miksery, czy robocie kuchennym. Tak wyposażona kuchnia umożliwi nam z pewnością szybkie i sprawne przyrządzanie posiłków.

3
Hotele / Odp: Fajny kurs
« dnia: 13 Marzec, 2019, 11:35:23 »
Ja w tym roku planuję zapisać się na kurs j. angielskiego do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Pomoże mi to z pewnością zwiększyć moje kwalifikacje zawodowe. Język angielski jest bardzo popularny na świecie i używa go wielu ludzi. Często pracodawcy wymagają też znajomości języka angielskiego - przynajmniej jego podstaw.

Strony: [1]