Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zuzan1

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Najlepsze miejsca / Odp: Laser zabiegi
« dnia: 24 Maja, 2022, 19:25:35 »
U mnie żaden zabieg wcale nie był potrzebny żeby pozbyć się blizny. Położna poleciła mi plastry sikatris i one w zupełności wystarczyły. Na różne rodzaje blizn one są, nawet na takie starsze.

2
Hostele / Odp: OGRODZENIA
« dnia: 14 Maja, 2022, 23:15:01 »
Jest wybór w ogrodzeniach, to trzeba przyznać. A, że stawia się takie na lata, to wybór jest bardzo istotny. Każdy ma swoje wymagania i oczekiwania. Dla mnie super ogrodzenia robi Joniec, z bloczków betonowych w różnych wariantach. Można dopasować bez problemu do swojej posesji i pięknie ją ogrodzić.

3
Hotele / Odp: Mieszkanie
« dnia: 19 Kwietnia, 2022, 10:51:00 »
Jeśli chodzi o zakup mieszkania to ja zdecydowałam się Warszawę z tym, że rynek wtórny ze względu na możliwości finansowe. Znalazłam takie, które wymagało tylko niewielkiego remontu i odświeżenia. Też pod względem zarządcy lepiej trafić nie mogłam, u mnie jest Per Modum. Na rynku nieruchomości działają już długo, to firma z doświadczeniem i mega profesjonalna.

4
Hotele / Odp: Ginekologia
« dnia: 15 Kwietnia, 2022, 16:03:09 »
My kobiety regularnie powinnyśmy odwiedzać ginekologa, badać się kontrolnie. Kilka miesięcy temu wreszcie zdecydowałam się na antykoncepcję. Trochę się obawiałam, że będę się źle czuć, że tabletki nie będą dla mnie bo to jednak hormony, ale nic z tych rzeczy. Mam takie już nowoczesne drovelis w których hormon drovelis nie działa na wątrobę, dzięki czemu nie ma praktycznie ryzyka zakrzepicy. Skutków ubocznych nawet na początku nie miałam więc super.

5
Najlepsze miejsca / Odp: Erotyczna noc
« dnia: 05 Kwietnia, 2022, 17:20:54 »
Takie urozmaicenie jak najbardziej ;)

6
Najlepsze miejsca / Odp: Samochód na podróż
« dnia: 23 Marca, 2022, 23:32:44 »
Generalnie samochód powinien być wygodny, bezpieczny, zapewniający komfort. Mój właśnie taki jest. Kupiony w salonie Porsche Centrum Sopot, jeden z modeli Macana. Dla rodziny na bliższe i dalsze podróże sprawdza się doskonale.

7
Najlepsze miejsca / Odp: ginekolog warszawa
« dnia: 26 Lutego, 2022, 22:55:51 »
Moja pani ginekolog również jest godna polecenia. To taki lekarz z powołania jak ja to mówię. Nawet jak mi dobierała antykoncepcję, to przepisała takie tabletki, które mają nowoczesny skład, są bezpieczne, na wątrobę nie działają i nazywają się drovelis. To nowa generacja jeśli chodzi o tabletki i mi one bardzo odpowiadają.

8
Europa / Odp: Samochód używany
« dnia: 21 Lutego, 2022, 12:15:23 »
Nowy samochód nie dla wszystkich jest osiągalny. Dlatego używany to też dobre rozwiązanie. Oczywiście pod warunkiem, że jest w bardzo dobrym stanie technicznym, bez ukrytych wad. Nie jest to problemem w Porsche Approved Sopot, tam każdy samochód jest sprawdzany pod kątem 111 punktów weryfikacyjnych. Tam kota w worku się nie kupuje, tylko samochody z gwarancją Porsche Approved. Już sama marka mówi sama za siebie.

9
Najlepsze miejsca / Odp: Samochód
« dnia: 16 Lutego, 2022, 21:37:23 »
A ja wolałam z mężem po prostu kupić samochód. Wybór też nie był przypadkowy bo to Cayenne z salonu Porsche Centrum Sopot. Ten model tak jak i marka jest po prostu wyjątkowy. Obsługę w salonie też bardzo wysoko oceniam, pełna profeska.

10
Najlepsze miejsca / Odp: Twoje fantazje seksualne
« dnia: 30 Stycznia, 2022, 20:00:10 »
Chyba każdy, a przynajmniej większość ma swoje fantazje. Mówimy sobie o swoich z mężem, czasem nawet spełniamy. Nie, że się chwalę, ale seks mamy naprawdę udany. Duża zasługa w tym tabletek antykoncepcyjnych drovelis. Skuteczne zabezpieczenie to podstawa dobrego seksu jak dla mnie.

11
Domki letniskowe / Odp: gadżety erotyczne
« dnia: 29 Stycznia, 2022, 22:10:59 »
Dla mnie seks w związku jest ważny, nawet bardzo. Nawet w tym temacie zdecydowałam się na skuteczne zabezpieczenie i biorę tabletki drovelis. Brak stresu to większa ochota na seks i też eksperymentowanie w sypialni z różnymi gadżetami. Początkowo obawiałam się żeby libido przy tabletkach nie spadło, ale bezpodstawnie.

12
Europa / Odp: Zakupy spożywcze
« dnia: 29 Stycznia, 2022, 01:46:31 »
Zakupy internetowe wcale nie muszą być droższe, a często wręcz przeciwnie. A do tego ile czasu się zaoszczędza, zwłaszcza na takich spożywczych, które w sumie najczęściej się robi. Jak ktoś z Warszawy albo okolic to na https://anabru.pl/ może sobie zamawiać, nawet kilka dostaw do przodu. Mnie ten sklep znajoma polecała. Na pierwsze zakupy z kodem anabruwita zyskuje się 25 zł.

13
Domki letniskowe / Odp: Mieszkania
« dnia: 28 Stycznia, 2022, 22:49:50 »
Wybór mieszkania ważna sprawa. Tym bardziej, że takiego raczej często się nie zmienia. Jak ja w Warszawie kupowałam mieszkanie to mój kolega mi pomagał, nawet oglądał ze mną mieszkania. Z wyboru jestem jak najbardziej zadowolona. Nawet na per modum czyli na zarządcę złego słowa nie powiem, bo to solidna firma.

14
Europa / Odp: Konopie
« dnia: 14 Stycznia, 2022, 13:16:13 »
Jeśli chodzi o stosowanie produktów konopnych i ich zdrowotne właściwości, to są one nie do przecenienia. Oczywiście można wybierać takie w różnych formach. Jeśli będzie to susz konopny to w tym sklepie możecie wybrać sobie odpowiedni młynek do takiego suszu, który jest w sumie niezbędnym urządzeniem do wartościowej suplementacji. Tylko i wyłącznie przez rozdrobnienie można wyciągnąć 100% wartości odżywczych i zdrowotnych jak czytałam.

15
Europa / Odp: Nauka przez komputer
« dnia: 14 Stycznia, 2022, 01:00:03 »
Jak najbardziej można się uczyć przez komputer czy inne urządzenie, online po prostu. U mnie to się sprawdza jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Nawet nie sądziłam, że dużo można takich darmowych materiałów znaleźć, nawet z kursów językowych. W tym https://www.youtube.com/watch?v=LqAJ_-n6itA mowa jest o tym, jak unikać błędów w trakcie nauki.

Strony: [1] 2 3 ... 7