Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - eweelinciaj

Strony: [1]
1
Najlepsze miejsca / Odp: Wolny czas
« dnia: 22 Października, 2021, 11:09:58 »
W sezonie wiosna-lato zasiadam w zaciszu ogrodu i spijam ulubiona japońską herbatę Matcha. Dostępna jest w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Mają atrakcyjne ceny więc korzystam. Powiem, że ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Szczerze polecam!!

2
Najlepsze miejsca / Odp: Prezent
« dnia: 04 Października, 2021, 11:54:30 »
Ciekawym upominkiem lub dodatkiem do głównego prezentu może być japońska herbata Matcha. Dostępna jest w atrakcyjnej cenie w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Mają atrakcyjne ceny. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Warto skorzystać. Szczerze polecam!!

3
Najlepsze miejsca / Odp: Zdrowa dieta
« dnia: 28 Maja, 2021, 11:44:42 »
Do zdrowej diety można wprowadzić herbatę z Azji. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Kupić ją można tu https://jumatcha.pl/ Szczerze polecam!!
Ja nie muszę korzystać z specjalnych diet, bo jestem szczupła. Dużo ćwiczę, jeżdżę rowerem i biegam, a jem jak większość 5 posiłków dziennie. Częściej, ale mniej.

4
Najlepsze miejsca / Odp: Nowoczesny ogród
« dnia: 28 Maja, 2021, 11:40:56 »
W nowoczesnym ogrodzie powinny być meble ogrodowe stół i krzesła. Przyda się do spijania herbaty w gronie bliskich. Polecam herbatę z Azji. Mam tu na myśli Matcha. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Z pewnością zasmakuje. Szczerze polecam!!!

5
Najlepsze miejsca / Odp: Pizza
« dnia: 28 Maja, 2021, 11:38:33 »
Do pizzy można spijać herbatę z Azji. Mam tu na myśli Matcha. Tą herbatę można kupić w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Smak i aromat znakomity. Szczerze polecam!!!

Strony: [1]