Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kowal46

Strony: [1]
1
Europa / Złomowanie aut
« dnia: 26 Kwietnia, 2023, 11:27:30 »
Niektórzy z nas wahają się, czy jest to opłacalna opcja, czy też nie warto tracić czasu na takie formalności. Jednakże, składając swój stary samochód na złom, możesz uzyskać pewną ilość pieniędzy na nowy pojazd. Ile dokładnie można dostać za złomowanie pojazdu?

Na stronie https://kupiewszystkieauta.pl/ile-mozna-dostac-za-zlomowanie-pojazdu/ znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wartości złomu. Na ogół cena ta jest uzależniona od kilku czynników, takich jak stan techniczny samochodu, jego wiek oraz model. Możesz skorzystać z kalkulatora, który pozwoli Ci na szybkie oszacowanie wartości Twojego pojazdu :)

2
Najlepsze miejsca / Podniebne taxi
« dnia: 01 Lutego, 2023, 11:43:19 »
Miał ktoś okazję korzystać z podniebnego taxi ? Przyznaję, że oferta https://wekter-helicopters.eu/air-taxi/ jest dośc kusząca :D A zawsze marzył mi się lot helikopterem.

3
Najlepsze miejsca / Lot widokowy helikopterem
« dnia: 17 Stycznia, 2023, 08:56:05 »
Chciałbym zafundować żonie na 10 rocznicę ślubu przelot helikopterem. Wiem, że w Karpaczu jest taka możliwość https://wekter-helicopters.eu/sosnowka-k-karpacza/. Korzystał ktoś z takiej atrakcji? Jak wrażenia? :)

4
SPA & wellness / Serwis ekspresów do kawy - Wrocław.
« dnia: 22 Listopada, 2022, 07:56:05 »
Kilka dni temu zepsuł mi się ekspres do kawy. Czy ktoś z Wrocławia lub okolic miał okazję korzystać z serwisu https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-wroclaw? Czytałem wiele pozytywnych opinii na jego temat.

5
Europa / Podniebne taxi
« dnia: 14 Listopada, 2022, 10:31:49 »
Gdybyście potrzebowali pilnie przemieścić się z wybranego miejsca w inne to koniecznie musicie zerknąć na ofertę podniebnego taxi, którą można znaleźć na stronie https://wekter-helicopters.eu/air-taxi/ :) Usługa dostosowana jest do indywidualnych potrzeb a Ty na miejsce dotrzesz szybko i bezpiecznie.

Strony: [1]