Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kalina8

Strony: [1]
1
Hotele / wybór drukarki
« dnia: 19 Luty, 2019, 22:12:40 »
Komputer już mam, teraz drukarka potrzebna. Mam tu spory wybór https://www.euro.com.pl/drukarki-laserowe.bhtml , jak tak sobie patrzę. Chciałam się was poradzić, co byście polecili lub na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ja tam wolę się zawsze poradzić :)

2
Europa / jaki wybrać dysk?
« dnia: 13 Styczeń, 2019, 19:34:22 »
Ostatnio jak chciałam kupić dysk do komputera to się dowiedziałam, że lepiej wybrać nowoczesny dysk SSD . Jest bardziej wydajny, szybszy i jego praca jest bardziej cicha. Jak już kupować, to może faktycznie taki. Macie swoje opinie na ten temat?

3
Europa / obiektyw do lustrzanki
« dnia: 18 Grudzień, 2018, 09:09:31 »
Szukam porad ponieważ chciałabym kupić dobrej jakości obiektyw do lustrzanki . Dużo podróżuję, uwielbiam robić zdjęcia i taki obiektyw bardzo by mi się przydał.

4
Europa / jaki smartfon dla seniora
« dnia: 23 Październik, 2018, 23:55:48 »
Mam takie pytanko. Chodzi mi o smartfon dla seniora. Chciałabym kupić mamie jakiś wygodny, prosty w obsłudze sprzęt, kilka modeli oglądałam, również takie wskazówki czytałam https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-artykul-przyjazny-dla-seniora.bhtml . Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego?

5
Europa / dysk zewnętzny
« dnia: 23 Sierpień, 2018, 13:33:02 »
Uzbierało mi się dużo zdjęć i nad kupnem dysku się zastanawiam. Tylko jaki dysk zewnętrzny będzie najlepszy ? Może jakieś praktyczne wskazówki, na które wy zwróciliście uwagę przy zakupie?

6
Najlepsze miejsca / Co na Dzień Mamy?
« dnia: 16 Maj, 2018, 18:20:44 »
Jakieś pomysły na Dzień Mamy? To już niedługo. Ja chyba kupię perfumy versace bright crystal tester https://www.perfumeria.pl/products/versace-bright-crystal-absolu-woda-perfumowana-tester-spray . Perfumy to jeden z ulubionych prezentów mojej mamci i zawsze trafiam w gust :)

Strony: [1]