Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - linda

Strony: [1]
1
Dużo importujemy, i jest na tym imporcie oparta spora część naszej produkcji. Ostatnio spora partia materiału utknęła i mieliśmy problem z ciągłością produkcji. Zawiniły procedury, a w zasadzie ich nagła zmiana. Szukam rozwiązania, jakiejś agencji, customs agency, specjalizującej się w obsłudze takich procesów. Kto? Coś?

2
Najlepsze miejsca / Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
« dnia: 03 Lipiec, 2018, 11:05:34 »
Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie częściej kupujecie meble. W sklepach online jak ten http://martimeble.pl/ czy raczej w sklepach stacjonarnych. Chciałabym zamówić duży narożnik. W sieci jest większy wybór, ale trochę boję się o dostawę. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

3
Najlepsze miejsca / Apartamenty - agencje nieruchomości Warszawa
« dnia: 27 Czerwiec, 2018, 20:39:17 »
Witam. Myślałam o rozkręceniu biznesu - apartamenty na wynajem. Dlatego chciałabym kupić kilka nieruchomości w Warszawie. Najlepiej w trakcyjnych lokalizacjach. Znacie jakieś agencje nieruchomości w Warszawa, które pomogą mi znaleźć odpowiednie miejsca i sfinalizować transakcje?

Strony: [1]