Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - vivienna83

Strony: [1]
1
SPA & wellness / Relax przy fajce?
« dnia: 29 Września, 2021, 18:14:37 »
Hejjjjj!
Powiedzcie mi, bo mnie to od dłuższego czasu nurtuje - czy jak osoba, która nie paliła nigdy papierosów, mogę zapalić sobie fajkę? Nie zakrztuszę się? Nie zrobi mi się niedobrze? Czemu pytam? Ano naoglądałam się amerykańskich filmów i tego, jak się relaksują przy fajce, książce i szklaneczce z whisky/drinkiem i też to mi się marzy...:) Fajki nie mam - ale coś z tego: https://dym.pl/fajki-tradycyjne,cp42,pl.html wybiorę ewentualnie. Tylko pozostaje pytanie - czy sobie poradzę z jej paleniem?

2
Najlepsze miejsca / Ubranka dla dzieci
« dnia: 20 Września, 2021, 12:07:17 »
Hej Kochani,
gdzie kupujecie ubranka dla swoich pociech? Wolicie zamawiać przez internet, czy raczej korzystacie ze sklepów stacjonarnych? Ja ostatnio szukałam koszulek dla syna do przedszkola i trafiłam na super sklepu z odzieżą dziecięcą Fabryka Bodziaków https://fabrykabodziakow.pl/pc/dla-chlopcow/. Mają duży wybór odzieży "na co dzień" i eleganckiej. Dla małego zamówiłam kilak t-shirtów ze śmiesznymi napisami :) Wyglądają naprawdę fajnie.

3
Europa / Rozliczanie PIT 2019 - dla kogo 1% podatku?
« dnia: 05 Marca, 2019, 21:51:39 »
Hejka,
kogo wspieracie w tym roku rozliczeniowym, jezeli chodzi o swoj 1% podatku? Ja, jak od kilku lat, przekazuje swoj 1% podatku na Fundacje Pociecha - www.fundacjapociecha.pl - a Wy?
Rozliczam sie takze korzystajac z ich programu, ktory jest dostepny do pobrania tutaj: www.pit.FundacjaPociecha.pl
Warto pomagac, szczegolnie, ze Fundacja Pociecha wspiera najbardziej potrzebujace, biedne, polskie dzieci.

Strony: [1]