Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marzenka22Walc1

Strony: [1]
1
SPA & wellness / leczenie nietrzymania moczu Rzeszów
« dnia: 09 Czerwca, 2020, 13:07:56 »
Chciałam zapytać się co sadzicie o rehabilitacji. Znalazłam taką firmę, która zajmuje się rehabilitacją i dzieci ale i dorosłych. Ma bardzo dobre opinie w internecie. Interesuje mnie temat: https://fizjoterapia-mazur.pl/rehabilitacja-uroginekologiczna czy możecie coś powiedzieć?

2
Najlepsze miejsca / Zakładanie alarmu
« dnia: 08 Czerwca, 2020, 13:07:21 »
Właśnie jestem na etapie prac elektrycznych i zastanawiam się czy zakładać alarm. Rozmawiałem z różnymi osobami i zdania są podzielone w tej tematyce. Znalazłem firmę która zajem się montażem montaż alarmów warszawa. Myślałam również o założeniu atrapy kamery do odstraszenia potencjalnych chętnych w zwiedzaniu mojego domu w czasie mojej nieobecności. A Wy macie alarm?

3
Najlepsze miejsca / Reklama firmy
« dnia: 29 Maja, 2020, 10:15:13 »
Chciałam rozreklamować swoją firmę. Wiem, że teraz bardzo popularne jest pozycjonowanie w internecie, jednak ja chciała aby moja firma była widoczna nie tylko w sicie, ale również z ulicy. Osoby mijająca moja restaurację wieczorem nie  zauważały jej. Dlatego zainwestowałam  Przepuklina i rozejście kresy Efekty są więcej klientów i bardzo dobrze widoczny lokal.

4
Najlepsze miejsca / Szkolenia
« dnia: 21 Maja, 2020, 15:51:53 »
Jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności osobiste, a nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w kursach na “żywo” to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie szkolenia online, kursy przez internet. Zaparszamy http://szkolenia-mazur.pl/webinaria-on-line/

5
Biura podróży / Praca w Niemczech
« dnia: 18 Maja, 2020, 16:43:02 »
Chciałam zacząć pracę za granicą a dokładnie w Niemczech. Interesuje mnie opieka nad osobami starszymi http://betreuerin.com.pl/opieka-niemcy-praca.html. Wiem że ofert pracy jest dość sporo i zarobki fajne. Może ktoś powie mi na co zwrócić uwagę. Czy muszę kupować jakieś ubezpieczenie?

6
Najlepsze miejsca / Remont łazienki
« dnia: 18 Maja, 2020, 13:02:08 »
Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?

7
Najlepsze miejsca / Szkolenia z rehabilitacji on-line
« dnia: 18 Maja, 2020, 10:03:29 »
Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić fizjoterapia uroginekologiczna kurs. Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.

8
SPA & wellness / klawiki mosiężne
« dnia: 11 Maja, 2020, 13:19:33 »
Ostatnim czasem mam bardzo duże problemy z kolanem. Byłam u kilku specjalistów jednak kazali mi ćwiczyć. Czasy są jakie są, zamknięto fizjoterapeutów dlatego postanowiłam zakupić odpowiedni sprzęt do ćwiczeń jak ten https://med-store.pl/pokaz-produkt/zestaw-klawikow-10-szt-z-mosiadzu-etui/2289 i sama w domu ćwiczyć Co sądzicie czy to dobry pomysł? Dostawa przyszła bardzo szybko więc jestem zadowolona ze sklepu.

Strony: [1]