Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kapka

Strony: [1] 2 3 4
1
Najlepsze miejsca / Skarpetki na lato
« dnia: Wczoraj o 09:39:10 »
Witajcie,
czy chodzicie latem w skarpetkach? Jeśli tak, to w jakich? Ja długie i grube skarpety chowam głęboko do szuflady. Zamiast nich wyciągam wygodne stopki. W tym roku zamówiłam sobie właśnie bardzo fajne stopki jednokolorowe u producenta Kabak - są świetne, więc polecam ;)

2
Najlepsze miejsca / Montaż kotła gazowego Bydgoszcz
« dnia: 25 Maja, 2023, 22:04:17 »
Cześć,
czy kogoś z Was interesuje może profesjonalny montaż kotła gazowego Bydgoszcz? Jeśli tak, to warto zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://gfi.info.pl/. Wydaje mi się, że jest ona dość atrakcyjna ;)

3
Najlepsze miejsca / Centralne ogrzewanie
« dnia: 22 Maja, 2023, 22:35:13 »
Witajcie,
czy orientujecie się może, jaki mniej więcej będzie koszt centralnego ogrzewania na 70m2? I jakiej firmie to najlepiej zlecić? Przeglądałam różne oferty w internecie i zainteresowała mnie oferta firmy Proterm na stronie internetowej http://proterm.info.pl/centralne-ogrzewanie-bydgoszcz/. Może ktoś z Was miał wcześniej do czynienia z tą firmą i chciałby podzielić się wrażeniami?

4
Najlepsze miejsca / Fajne blogi
« dnia: 17 Maja, 2023, 17:09:33 »
Cześć,
czy możecie polecić jakieś fajne, ciekawe blogi do poczytania w leniwe popołudnie? Ja ostatnio na przykład trafiłam na bardzo fajny blog life stylowy https://www.mini650.pl/ i muszę przyznać, że są tam naprawdę interesujące artykuły :) Znaliście go wcześniej?

5
Najlepsze miejsca / Malowanie elewacji
« dnia: 28 Kwietnia, 2023, 16:03:47 »
Cześć,
czy kogoś z Was również w tym roku czeka malowanie elewacji? My z mężem przeglądamy sobie właśnie różne farby elewacyjne paleta kolorów bardzo spodobała nam się od marki Dulux. Co sądzicie o tych farbach? Czy warto je wybrać?

6
Europa / Czapki z daszkiem
« dnia: 25 Kwietnia, 2023, 10:34:05 »
Cześć,
czy lubicie latem chodzić w czapkach z daszkiem? Ja owszem, jak dla mnie to najlepsza ochrona głowy i twarzy przed słońcem :) Zbliża się sezon, więc szukam właśnie dla siebie jakieś nowej... Jak na razie na całkiem fajne, kolorowe czapki z daszkiem trafiłam w ofercie firmy Kabak. Może ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia i mógłby podzielić się opinią?

7
Najlepsze miejsca / Komis bydgoszcz
« dnia: 15 Kwietnia, 2023, 13:55:47 »
Witajcie,
szukam dla siebie właśnie jakiegoś niedrogiego, używanego auta. Czy moglibyście mi polecić jakiś dobry, sprawdzony komis bydgoszcz? Jak na razie trafiłam na komis https://www.komis-dejv.pl/. Może ktoś z Was miał z nim już wcześniej do czynienia?

8
Najlepsze miejsca / Olejki eteryczne
« dnia: 12 Kwietnia, 2023, 20:22:31 »
Witajcie,
Czy waszym zdaniem olejki eteryczne to dobry pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się aromaterapią? Ostatnio trafiłam na całkiem fajne zestawy olejków eterycznych https://olejkowysklep.pl/naturalne-olejki-eteryczne. Ucieszylibyście się z takiego podarunku?

9
Najlepsze miejsca / Wnętrza
« dnia: 08 Kwietnia, 2023, 13:50:33 »
Witajcie,
czy ktoś z Was interesuje się może aranżacją wnętrz? Jeśli tak, to polecam Wam zajrzeć na bardzo fajny i wartościowy blog wnętrzarski https://www.domerox.pl/, na który sama ostatnio trafiłam. Znajdziecie tam sporo ciekawych artykułów i tipów :)

10
Najlepsze miejsca / Chmura obliczeniowa
« dnia: 31 Marca, 2023, 11:15:44 »
Witajcie,
czy wiecie, czym jest chmura obliczeniowa? Mieliście kiedyś okazję pracować w chmurze? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny słowniczek pojęć, z którego wiele można się dowiedzieć na ten temat :) Polecam, jeśli Was to interesuje :)

11
Najlepsze miejsca / Jak zmienić swój głos?
« dnia: 28 Marca, 2023, 14:36:11 »
Witajcie,
czy wiedzie, że nasz głos i jego barwa ma ogromny wpływ na nasz wizerunek? Ważne jest nie tylko to, co mówimy, ale również to jak mówimy. Zastanawiacie się, jak zmienić swój głos? Z tego, co wiem, są specjalne ćwiczenia emisji głosu pozwalające na przykład na jego obniżenie. Jeśli więc nie do końca jesteście zadowoleni z tego, jak mówicie, może warto byłoby spróbować :)

12
Najlepsze miejsca / Projekt instalacji gazowej
« dnia: 25 Marca, 2023, 23:02:10 »
Cześć,
szukacie firmy, która wykona dla Was projekt instalacji gazowej? Jeśli tak, to polecam wybrać firmę Proterm, której pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej https://proterm.info.pl/. Firma ta na pewno spełni Wasze oczekiwania.

13
Domki letniskowe / Czapka na wakacje
« dnia: 24 Marca, 2023, 13:27:02 »
Witajcie,
szukam właśnie jakieś fajnej i stylowej czapki z daszkiem, ponieważ już w maju wyjeżdżam na wakacje w tym roku :) Przeglądałam sobie różne oferty w internecie i w oko wpadła mi czapka z daszkiem firmy Kabak. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tą marką do czynienia? I jak wrażenia?

14
Najlepsze miejsca / Stolarka otworowa Bydgoszcz
« dnia: 20 Marca, 2023, 18:53:59 »
Cześć,
czy kogoś z Was interesuje może Stolarka otworowa Bydgoszcz? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://omegastolarka.pl/. Jak widać oferuje ona nie tylko sprzedaż okien i drzwi (między innymi), ale również ich profesjonalny montaż i serwis ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)

15
Najlepsze miejsca / Aromaterapia
« dnia: 11 Lutego, 2023, 11:27:13 »
Witajcie,
ostatnio zaczęłam się interesować olejkami eterycznymi. Słyszałam, że w niektórych przypadkach aromaterapia może być bardzo skuteczna. Zastanawiałam się, gdzie kupić olejki eteryczne naturalne i trafiłam na stronę https://olejkowysklep.pl/. Czy ktoś z Was miał może okazję robić tam kiedyś zakupy?

Strony: [1] 2 3 4