Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MalyTurysta

Strony: [1] 2 3
1
Hostele / lekarz
« dnia: 02 Listopada, 2023, 13:31:20 »
Witam, zalezy mi na tym,aby byc pod stałą opieką lekarza i mieć do nich przede wszystkim łatwy dostęp. Co sądzicie o tym https://mediccentre.pl/pakiet-dla-rodziny ? Wy korzystacie z pakietow medycznych? Komentujcie. Zachęcam do dyskusji, będzie pomocna,pozdrawiam.

2
Azja / pies
« dnia: 01 Listopada, 2023, 23:44:31 »
Witam, w jakich sytuacjach warto wykupowac schodki dla psow? Czy waszym zdaniem warto inwestowac w tego typu gadzety? Myślę o tym https://poshpaws.pl/kategoria-produktu/schodki-dla-psa/ Co sądzicie? Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

3
Sanatorium / pakiety medyczne
« dnia: 01 Listopada, 2023, 20:53:15 »
Witam, jakie pakiety medyczne warto polecac? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, które pomogą mi lepiej dbac o siebie i rodzinę. Co sądzicie o tym https://www.papilot.pl/zdrowie/62839/40-lat-minelo-i-co-dalej-oto-jak-zadbac-o-zdrowie-po-przekroczeniu-tej-granicy ? Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

4
Hostele / marketing
« dnia: 29 Września, 2023, 02:01:38 »
Witam, co sądzicie o korzystaniu z usług agencji marketingowej? Zalezy mi na dobrze opracowanej strategii, która pomoże nam rozpromować w Internecie i nauczyc się działać online.  Co sądzicie o tym https://premium-consulting.pl/blog/personal-branding-czyli-czym-jest-marka-osobista-dla-wlasciciela-biznesu-lub-specjalisty-i-dlaczego-warto-ja-budowac/ ? Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

5
Najlepsze miejsca / dodatki
« dnia: 28 Września, 2023, 20:22:11 »
Witam, co sądzicie o inwestowaniu w dobrej jakości dodatki do mieszkania? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, ponieważ bardzo chciałabym kupić dodatki, które będą łatwo dostępne. https://home-you.com/pl/c/dekoracje/dekoracje-scienne/ramki Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

6
Biura podróży / medycyna estetyczna
« dnia: 27 Września, 2023, 02:44:21 »
Witam, co sądzicie o inwestowaniu w zabiegi medycyny estetycznej? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, ponieważ ważne jest dla mnie to,by moja skóra była rozświetlona i gładka. https://idealbeauty.pl/znajdz-swoj-zabieg/zabiegi-na-cialo/zabiegi-odchudzajace-i-wyszczuplajace/ Co uważacie? Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

7
Hotele / hotel
« dnia: 25 Września, 2023, 01:12:24 »
Witam, co sądzicie o tym,by zainwestować w relaks? Z chęcią poznam wasze opinie o pięknym miejscu na Kaszubach/ https://hotelaubrecht.pl/pl/spa-z-przyjaciolka Co sądzicie? Zachęcam do dyskusji i komentowania. Czy uwazacie, ze spa będzie odpowiednim miejscem? Komenowania.

8
Najlepsze miejsca / Czym się sugerować przy wyborze ubranka dla psa?
« dnia: 13 Sierpnia, 2023, 10:17:15 »
Kiedy nadejdzie zimniejsza pora roku, warto zastanowić się nad ubraniem dla swojego pupila. Wybór ubranka dla psa może być istotny, zwłaszcza jeśli masz rasę szczególnie wrażliwą na chłodne temperatury. Przed zakupem należy zmierzyć obwód klatki piersiowej, długość pleców i szyi, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Materiał ubranka powinien być miękki, wygodny i zapewniający oddychalność skóry psa. Warto unikać materiałów sztucznych, które mogą wywoływać podrażnienia. Ubranko jest szczególnie przydatne w chłodniejszych miesiącach lub dla psów o krótkiej sierści, niskiej masie ciała lub słabej warstwie tłuszczowej. Rasy takie jak Chihuahua, Yorkshire Terrier, Greyhound są bardziej podatne na zimno. Więcej dowiesz się z artykułu: https://weekendfm.pl/?n=107805&jak-wybrac-odpowiednie-ubranko-dla-psa

9
Hostele / prawnik
« dnia: 31 Lipca, 2023, 00:39:07 »
Witam, co sądzicie o poradach prawnych? Nigdy z nich nie korzystałam, a temat jest dla mnie wyjątkowo ważny i trudny. Co myślicie o rozwiązaniu spraw majątkowych za pomoc prawnika? https://www.globewings.net/pl/odrzucenie-i-przyjecie-spadku-kiedy-skorzystac-z-pomocy-adwokata.html Zachęcam do dyskusji i komentownia,pozdrawiam.

10
Sanatorium / rury stalowe
« dnia: 29 Lipca, 2023, 23:23:10 »
Witam, co sądzicie o zakupie stalowych rur przez Internet? Zastanawiam się nad tym w jaki sposób wzmocnić swój garaż. Czy uważacie, że stalowe rury będą odpowiednie do wzmocnień ścian? https://www.pomorskiefirmy.pl/rodzaje-rur-stalowych-dwudzielne-kotlowe-ze-szwem-i-bez-szwu/ Co myślicie? Zachęcam do dyskusji i komentowania.

11
Biura podróży / badania dla kobiet
« dnia: 29 Czerwca, 2023, 23:33:44 »
Witam, co sądzicie o wykupowaniu pakietów medycznych dla kobiet? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, ponieważ dawno się nie badałam. Co sądzicie o tych pakietach https://podhale24.pl/motoryzacja/artykul/88858/Pakiety_medyczne_dla_kobiet_8211_jakie_badania_warto_uwzglednic_w_abonamencie_art_sponsorowany.html ? Zapraszam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

12
Apartamenty / biotyna
« dnia: 29 Czerwca, 2023, 01:30:24 »
Witam, jak oceniacie stosowanie biotyny? Zastanawiam się nad tym,czy warto ją stosować. Co sądzicie o inwestowaniu w dobrej jakości wmacnianie swoich włosó? https://auraherbals.pl/leksykon/biotyna/ Co uważacie? Zapraszam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

13
Najlepsze miejsca / księgowość w firmie
« dnia: 28 Czerwca, 2023, 23:44:24 »
Witam, mam własną firmę i teraz chciałbym uporządkować sprawy związane z księgowością, bo sam nie mam do tego głowy. Koleżanka poleciła mi ofertę tej firmy https://bdbconsulting.pl/uslugi/ksiegowosc/ i zastanawiam się czy to dobry wybór? Jak sądzicie?

14
Apartamenty / moda męska
« dnia: 26 Czerwca, 2023, 00:58:44 »
Witam, co sądzicie o modzie męskiej? Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię eleganckie ciuchy. Zawsze staram się je kupować. Ostatnio znalazłem bardzo fajny artykuł https://expresskaszubski.pl/pl/662_artykuly-sponsorowane/44899_eleganckie-ubrania-meskie---jak-powinien-ubrac-sie-elegancki-mezczyzna-latem.html z ciekawymi poradami odnośnie eleganckich ciuchów latem. Będę wdzięczny za Wasze opinie w tym temacie.

15
Azja / biżuteria
« dnia: 24 Czerwca, 2023, 19:02:33 »
Witam, co sądzicie o kupowaniu biżuterii przez Internet? Z chęcią zapoznam się z waszymi wskazówkami, ponieważ zastanawiam się gdzie mogę kupic pierścionek ,który od dawna bardzo mi się podoba. https://perfectmoments.pl/pierscionek-z-rozowego-zlota-do-czego-pasuje/ Macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.

Strony: [1] 2 3