Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - telewizyjnie

Strony: [1]
1
Europa / Co robić w przypadku kredytu we frankach
« dnia: 27 Października, 2022, 22:51:01 »
Walka frankowiczów z bankami, trwa już bardzo długo. Jak pokazują statystyki, często jedynym wyjściem jest pozew sądowy. Specjalistyczna kancelaria, podpowie nam co może być podstawą złożenia takiego pozwu. Wymaga to analizy naszej sytuacji, oraz oczywiście samej umowy kredytowej. Szczegóły znajdziemy na  - https://prawoprosto.pl/pozew-przeciwko-bankowi-millennium-sprawie-kredytu-frankowego-warto/ .

2
Hotele / Inwigilacja
« dnia: 03 Marca, 2022, 22:44:25 »
Znany sklep - https://spyroom.pl/pl/shop/inwigilacja/ cały czas w ofercie ma świetny sprzęt do inwigilacji, dawno tam nie zaglądałem, ale widać że bardzo mocno stawiają na tą działkę biznesu. Każdy z nas ma jakieś potrzeby związane ze zbieraniem informacji, warto zapytać również o usługi z tym związane.

3
Hotele / Fotowoltaika w hotelu
« dnia: 02 Marca, 2022, 22:47:55 »
Myślę że fotowoltaika w hotelu to bardzo dobry pomysł, nie tylko ze względu na ekologię ale i oszczędności finansowe. Firma https://calma.pl/ zajmie się zaprojektowaniem instalacji oraz jej montażem. Firmy, w tym również hotele czy pensjonaty, bardzo poważnie powinny myśleć o odnawialnych źródłach energii, dzięki temu zapewnią sobie znacznie lepszą sytuację finansową.

4
Hotele / Zabezpieczenie
« dnia: 28 Lutego, 2022, 22:33:26 »
Dobrym pomysłem na zabezpieczenie naszych haseł jest dedykowane rozwiązanie - https://www.kaspersky.pl/password-manager , manager haseł, pozwoli trzymać w jednym miejscu, bardzo wiele - złożonych haseł. Wygodny dostęp i bezpieczeństwo przechowywania sprawia, że na co dzień, nie musimy pamiętać tych haseł. Korzystanie z systemu jest bardzo wygodne.

5
Hotele / Marketing - hotel
« dnia: 24 Lutego, 2022, 22:57:23 »
Fajnym pomysłem na promocję hotelu, może być taki stand reklamowy - https://www.dmdisplay.pl/ . Przykładów jest tam naprawdę sporo, może być to postać która wita gości lub promuje hotelową restaurację. Dm Display ma duże doświadczenie w projektowaniu oraz wytwarzaniu takich standów, sam produkt jest też bardzo dobrze wykonany.

6
Hotele / Hotel - ogrzewanie
« dnia: 21 Lutego, 2022, 21:45:05 »
Jak prawidłowo, zabezpieczyć rury - również w hotelu, bardzo ważne jest minimalizowanie utraty transportowanego ciepła. Świetnie w tej roli sprawdzą się takie otuliny na rury - https://kociolcenowy.pl/110-otuliny-do-rur . To dość prosty materiał, jest jednak niesamowicie skuteczny w swojej działalności, bardzo dobrze chroni ciepło podczas transportu, nawet na większe odległości.

7
Hotele / Strona internetowa - hotelu
« dnia: 10 Lutego, 2022, 10:54:49 »
Jakie korzyści może przynieść audyt? Oczywiście mowa o audycie strony internetowej, dobra strona przyciąga klientów, warto więc zrewidować jej jakość oraz dostępność w internecie. Korzyści jest bardzo dużo, na początku to zwiększenie zasięgu, lepsze treści na stronie, bardziej optymalne działanie, co przełoży się w długiej perspektywie czasu na zyski i obroty.

8
Hotele / Podsłuch w hotelu
« dnia: 04 Lutego, 2022, 22:23:01 »
Hotel to również miejsce w którym możemy być podsłuchiwani, polecam wtedy skorzystać z takich usług  - https://spyroom.pl/pl/shop/uslugi/ to skuteczne wykrywanie podsłuchu lub innych narzędzi inwigilacyjnych. Niezależnie od miejsca ulokowania takiego urządzenia, bardzo szybko zostaje ono zlokalizowane i zneutralizowane, podsłuchy, stosowane są dziś coraz częściej, warto więc mieć możliwość skutecznej ochrony.

9
Hotele / Biznes związany z hotelem
« dnia: 21 Stycznia, 2022, 21:47:36 »
Hotel oraz firma, która go prowadzi, również może być spółką cywilną - http://www.kompasbiznesu.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-spolce-cywilnej/ , przed rozpoczęciem biznesu w takiej formie, zdecydowanie należy zapoznać się z zasadami jakie obowiązują. To moment kiedy wspólnicy podejmują decyzję w jak dużym stopniu będą odpowiadać za przyszłe decyzje, decyzja powinna być więc świadoma i odpowiedzialna.

10
Hotele / Instalacja fotowoltaiczna
« dnia: 08 Stycznia, 2022, 22:55:14 »
Hotele czy pensjonat, to również idealne miejsce na tego typu instalację. Dzięki fachowcom z https://ekofachowcy.pl/ dowiemy się jaka instalacja będzie najlepsza oraz ile będzie kosztować. Pamiętajmy że jest to inwestycja, która zwraca się po określonym czasie, jeśli dostaniemy dobrze działającą instalację - zwróci się nam szybciej. W przypadku tego typu obiektów, nastawionych na działalność, ma to ogromne znaczenie.

11
Najlepsze miejsca / Sprzęt - szpiegowski
« dnia: 07 Stycznia, 2022, 22:18:26 »
W sklepie  https://spyroom.pl/pl/shop/inwigilacja/  , kupimy sprawdzony i pewny sprzęt do inwigilacji. Idealnie sprawdzi się jeśli podejrzewamy oszustwa w pracy, domu, czujemy że ktoś nas zdradza. Sprzęt do podsłuchu, można kupić tam w bardzo atrakcyjnych cenach, nie powinno być też większego problemu z jego obsługą. Sprzęt z tego źródła powinien zdać egzamin w 100%, to bardzo wzmocni nasze poczucie bezpieczeństwa.

Strony: [1]