Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marcinnn_1985

Strony: [1]
1
Europa / Odp: Najlepsze plaże we Włoszech
« dnia: 05 Lipiec, 2019, 16:09:01 »
Polecam plażę San Vito Lo Capo na Sycylii! Prawdziwe cudo! Byliśmy tam w ubiegłym roku podczas rejsu (przy okazji polecam łódkę od Emilio na https://www.clickandboat.com/pl/), mieliśmy tylko zakotwiczyć na chwilę, ale było tak pięknie, że zostaliśmy na pół dnia  ;)

2
Europa / Odp: Wakacje w Hiszpanii
« dnia: 11 Luty, 2019, 17:56:34 »
A czy ktoś z Was był może na Majorce? Zastanawiamy się z moją dziewczyną nam tym kierunkiem i chcę jej zrobić niespodziankę (będziemy na wyjeździe świętować rocznicę) i zabrać ją na wycieczkę łodzią. Słyszałem o wyspie Cabrera, która jest całkiem niedaleko. Byliście tam? Na zdjęciach wygląda świetnie! Zastanawiam się nad wynajęciem łódki prywatnie, bo chyba nie da się tam wybrać wycieczką grupową. Zresztą to będzie bardziej romantyczne  ;) Widziałem ciekawe oferty na https://www.clickandboat.com/pl/ ? Korzystaliście z tej wyszukiwarki? Wolę nie zaliczyć żadnej wtopy...

3
Europa / Odp: Wakacje 2018
« dnia: 11 Luty, 2019, 17:35:09 »
też zwykle wolę skorzystać z ubezpieczenia. zwłaszcza, że co roku wybieramy się ze znajomymi na żagle i wiadomo, że na wodzie trzeba zachować podwójną ostrożność  ;)

Strony: [1]