Autor Wątek: Angielski  (Przeczytany 3515 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Angielski
« dnia: 20 Lutego, 2020, 09:50:18 »



KsaweryAtono

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego, 2020, 16:40:31 »
Ja żałuję, że nie przykładałem się do angielskiego w szkole.

maten

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego, 2020, 13:59:55 »
według mnie nauka angielskiego w ten sposób jest ciekawa

janek223

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lutego, 2020, 08:28:56 »
Na temat języka angielskiego to ja wiem bardzo dużo bo od jakiegoś czasu rozpocząłem chodzić na korepetycje z tego języka.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marca, 2020, 16:03:58 »
Ja w prawdzie miałam język angielski w szkole ale z racji iż nie miałam z tym językiem do czynienia już kilka lat więc sporo już zapomniałam. Dlatego też szukam takiej szkoły w której taki kurs jet dość intensywny i konkretny. I tak trafiłam na ofertę tej szkoły https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-we-wroclawiu/kursy-intensywne  Tutaj mają  takich lektorów, którzy potrafią przekazać wiedzę i zorganizować lekcje w taki sposób, by były jak najbardziej efektywne.

Ern_Lepo52

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marca, 2020, 09:28:36 »
W sumie nigdy nie miałem problemów z angielskim, ale w liceum i na studiach chodziłem na dodatkowy kurs, żeby właśnie cały czas poszerzać swoją wiedzę z tego języka. Teraz jestem na poziomie C1 :)

Hug5hy43

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwietnia, 2020, 19:44:09 »
zamierzam skorzystać z jakiegoś kursu.
-
tapeta

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 879
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwca, 2020, 22:47:20 »
Angielski jest popularnym językiem i raczej każdy go zna, a na pewno powinien. No, ale wiadomo nie każdy zraz jest nie wiadomo jak dobry z obcych języków, a czasami coś pilnie trzeba sobie przetłumaczyć i wtedy zaczynają się  schody. W  szczególności kiedy jest to ważny dokument... Dobrze jednak, ze na rynku mamy takie firmy jak https://www.berligo.com/ , Dzięki biurom tłumaczeń możemy sprawnie przełożyć dany tekst na dowolny język.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca, 2020, 08:49:29 wysłana przez sabina »

xBOZYDARx

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwca, 2020, 18:34:24 »
A jak tego angielskiego się uczycie? Ja się zastanawiam nad zapisaniem się od września do jakiejś szkoły językowej, ale nie wiem czy to rzeczywiście mi coś da. Macie w tym jakieś doświadczenie?

_EDWARDZIK_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwca, 2020, 08:15:42 »
Wiesz co, ja dość długo chodziłem na kurs angielskiego do szkoły językowej i generalnie bardzo jestem z tego zadowolony. Na pewno dzięki temu udało mi się zdobyć taki niezły poziom tego języka.

leslawek9842

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Czerwca, 2020, 11:18:09 »
Myślę, że teraz nie ma co się martwić o angielski, bo dość dobrze uczą tego języka w naszych szkołach. Ja też dużo chodziłem na rózne kursy językowe.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1314
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Sierpnia, 2020, 11:37:59 »
jeżeli ktoś potrzebowałby tłumacza angielskiego to polecam wam tłumaczenia rozmów telefonicznych online  oni zajmują się takimi specjalistycznymi tłumaczeniami oraz tłumaczą strony internetowe rozmowy czy maile. Mają bardzo dobrą ofertę i wszytko załatwicie szybko. Polecam ich serdecznie.

KaziCzeK_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Sierpnia, 2020, 10:14:12 »
Ja uczę się angielskiego chyba od podstawówki i generalnie wydaje mi się, że idzie mi to całkiem dobrze. Obecnie to pewnie jestem na takim poziomie C1.

xTadEusZx

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Sierpnia, 2020, 09:56:50 »
Ja w sumie najwięcej angielskiego nauczyłem się z filmów i gier. W szkole nie miałem szczęścia do nauczycielek, kompletnie nie potrafiły nauczać. A gry i filmy to zupełnie coś innego :)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Września, 2020, 21:46:08 »
Żadna szkoła języków obcych nie jest potrzebna, ponieważ w Gdańsku mamy to szczęście, że jest tutaj szkoła podstawowa Te Vizja. Zapisanie do takiej szkoły dziecka jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nauka języka jest na takim poziomie, że wcale nie są potrzebne żadne inne zajęcia dodatkowe.