Autor Wątek: Biżuteria  (Przeczytany 205 razy)

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
Biżuteria
« dnia: 29 Maja, 2022, 16:46:55 »
Jak stworzyć oryginalną biżuterię? Są na to jakieś patenty?

wieczorek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maja, 2022, 13:35:18 »
Hej, już odpowiadam. Oczywiście, często tak jest, że ktoś sam coś robi i wydaje mi się, że ciekawą możliwością będzie żywica epoksydowa. I na przykład biżuteria z żywicy będzie naprawdę fajną opcją. Macie w sumie opcje szczegółowo opisaną w poradnikach. Z tego naprawdę może wyjść cudo.

Kajtek3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
    • Przewozy Rzeszów Holandia
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja, 2022, 20:26:47 »
Wiele, bardzo fajnych wzorów, jeśli chodzi o kolczyki, ale nie tylko znajdziecie tutaj https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Kola-363.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca, 2022, 18:06:30 wysłana przez Kajtek3 »

WeronikaDes

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Czerwca, 2022, 19:51:35 »
Rozglądając się za wyborem zarówno stylowej, ładnie wykonanej i jednocześnie funkcjonalnych propozycji biżuterii która będzie w stanie dopełnić zarówno strój na co dzień, ale również wyjątkowe okazje to możecie zajrzeć również do oferty jednej z mojej ulubionej marki, czyli Mokobelle u których znajdziecie m.in bransoletki z nitek i plecionki https://mokobelle.com/pl/bizuteria/bransoletki/z-nitek-i-plecionki/  Mi na przykład w oko szczególnie od nich wpadła bordowa-złota plecionka z geometrycznym wzorem złapana w fajnej przecenie ;)

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipca, 2022, 21:21:53 »
Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą biżuterią diamentową, w tym np. pierścionek z diamentem . Oferta na stronie jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudnia, 2022, 17:05:49 »
Sprawdz sobie tez te   łańcuszki xuping - swietnie sie prezentuja, a ich jakosc naprawde sprawia, ze mozna z nich korzystac dlugi czas :)

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 366
    • Zobacz profil
Odp: Biżuteria
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpnia, 2023, 13:50:00 »
Cześć! Chciałabym zakupić obrączki ślubne dla mnie i mojego narzeczonego. Gdzie warto szukać wspaniałej biżuterii, która będzie wyjątkowa, ale jednocześnie nie zapłacimy za nią milionów? Lepiej zrobić zakupy w tego typu sklepach https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne online czy przejść się do salonu? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Macie jakieś doświadczenia?